Iphone 13 pro 256 niebieski + iphone 13 128 róż + airpodsy pro

dobra wiec do sprzedania dwa komplety iphone13 + airpodsy pro + kupa kabelków które mam i ładowarki

zestaw 1
iphone 13 pro 256 niebieski - całe życie w opakowaniu przeżył - to jest ten po Karolinie, stan bateriii 86%. kupiony koło grudnia 2021. zdjęcia poglądowe.
airpods pro kupione tez w tym samym czasie - w lutym tego roku wymienione w ramach jakiegoś programu serwisowego japka (że niby trzeszczały)





na aledrogo chodzi za 2750 ja za tyle puszczam z aiprodsami (+KP)
oczywiście oryginalne opakowania są do wszystkiego

zestaw 2
mój różowy iphone 13 128gb + airpodsy pro z grawerem sivy (dla niektórych to wada dla niektórych zaleta - dla mnie to drugie :))
wygrała go Karolina za to, że mnie uruchomiła jako różowego królika w jakimś biegu zeszłego roku. tak że bateria 100% i jest jeszcze na gwarancji (nie mam żadnej faktury do niego)
żył i przeżył u mnie w kieszeni te 11 miesięcy i nawet nie jest porysowany:)
akcja z aipodsami taka sama jak w zestawie nr 1





na aledrogo chodzi za 2300 ja za tyle puszczam z aiprodsami (+KP)
oczywiście oryginalne opakowania są do wszystkiego

do każdego dokładam jakieś kable ładowarki etc - postaram się rozdzielić po równo:)

EDIT:
różyk sprzedany (zestaw nr 2) - szczesliwy nabywca @TReznor :slight_smile:

4 polubienia

Jeśli @Krystian nie bierze różowego to biorę ja. Jednak syn - biorca telefonu obudził w sobie cebulę i woli taniej.

Bierz, piękna cena

2 polubienia

Różyk z całym kompletem biere!!!

1 polubienie

bump - niebieski czeka na nowego właściciela:)

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.