iPhone 13 mini

jak w boksie: doskocz, przypieprz, odskocz

3 polubienia

Jak kupowanie kuchni w Ikea: zamów, otrzymaj, zapłacz :smiley:

10 polubień

Żeby zapłakać to trzeba najpierw otrzymać. Ja dalej nie mam dostarczonych blatów. Ale stay tuned :smiley:

3 polubienia

@KingInTheCastle nie trzymaj nas w niepewności!

Przycisk boczny, Face ID i wzór/przeciągnięcie po ekranie

Tak

:face_with_raised_eyebrow: telefon po wyciągnięciu z kieszeni sam zapala ekran, faceID działa natychmiastowo, wiec tak naprawdę wyglada to tak, że wyciągasz telefon z kieszeni, przeciągasz palcem do góry i już.

Jeżeli faceID działa ci wolno, to pewnie ponowna konfiguracja pomoże.

1 polubienie

Nie zawsze ekran się odpala, co sprawia, że opóźnia face ID i nie jest to tak płynne. Dzięki za poruszenie, ale pytanie dotyczyło skrywanego hejtu na to niewielkie szachrajstwo. Wylewamy :wink:

1 polubienie

Nie wiem czy to jest domyślnie włączone, ale zamiast przycisku bocznego można tez po prostu dotknąć ekran. Mi to odpowiada. Tak jak ktoś wyżej napisał, przynajmnken możesz zobaczyć powiadomienia, co przy iphonach z Touch ID i androidach czytnikiem linii papilarnych raczej jest średnio możliwe, bo dotknięcie czytnika przeniesie cię od razu na pulpit.

4 polubienia

Jak już jesteśmy w temacie iPhona 13 mini. Ma ktoś porównanie do 12 mini pod względem baterii?

1 polubienie

Androidy mają tap-to-wake i raise-to-wake od, tak lekko, 2015-go. Jeszcze zanim nastały czasy czytników :wink:
Mają też powiadomienia w always on display :wink:

3 polubienia

Pytanie z innej beczki, czy to normalne ze po zrobieniu zdjęcia zarówno głównym aparatem z tylu jak i tym z przodu wchodząc po zrobieniu zdjęcia w szybki pogląd widzimy jak iPhone sam automatycznie „poprawia nam zdjęcie” rozjaśnia zmienia jakość itp ? Gdy zrobię zdjęcie i wchodzę w pogląd iPhone przez sekundę pokazuje zdjęcie które zrobiłam poczym jest nagły przeskok i sam poprawia oświetlenie i jego jakość. Można to jakoś wyłączyć ? Co to wgl jest ?

Jeśli dobrze rozumiem co się dzieje to jest to normalne.
Jak wejdziesz w podglad od razu po zrobieniu zdjęcia to procesor jeszcze nie zdążył go przeprocesowac i widzisz efekt przed i po. Jakbyś wszedł w podglad chwilkę później to już będzie wyświetlało sie zdjęcia po korekcji.

Czy można zmienić efekt korekcji?
Tak. Zdjęcie, edycja, różdżka i tam masz suwak, którym możesz zmieniać efekty automatycznej kalibracji.
Albo edycja ręczna ekspozycji, kontrastu itd.

Ja przechodzilem. Jest bardzo duza roznica.

2 polubienia

I to normalne ze automatycznie każde zdjęcie jest tak agresywnie i znacznie poprawiane ? Wyłączenie HDR nic nie pomaga iPhone se 2020 tego nie miał przesiadając się na 13 mini jestem lekko rozczarowana ze nigdzie nie mogę ustawić by zdjęcia zapisywały się w takiej jakości w jakiej były na wyswietlaczu gdy naciskałam migawkę bez narzucanej poprawki przez telefon - to rozjaśnianie zdjęcia często je psuje aniżeli pomaga…

Rozwiązanie Twoich problemów:

4 polubienia

Rise to wake w iPhone jest tez od 2015 - wraz z premiera IPhone’a 6S weszło.

2 polubienia