[iOS] XCOM: Enemy Within

Czy ktoś z Was grał w XCOM: Enemy Within na ios? Akurat jest w promce i zastanawiam się jak gra sprawdza się na mobilkach. Sterowanie daje rade? Za czasów Windowsa sporo w nią grałem.
https://apps.apple.com/pl/app/xcom-enemy-within/id881270303?l=pl

BTW. Pamiętajcie, że każdą kupioną rzecz można oddać w ciągu 2 tygodni. Więc możesz wziąć, sprawdzić sterowanie, a jak będzie do kitu - po prostu zwrócić. Tutaj: Sign In - Apple

2 polubienia

Ja mam na androidzie i spoko bardzo wygodnie. Jedyny problem to, że mój Huawei P10 ledwo daje rade i są spore spadki fps’ów

Zapytam tutaj, żeby nie tworzyć osobnego tematu. Kupiłem kilka aplikacji do budżetowania, chciałem je przetestować i zostać przy jednej. Niestety gdy chcę zrobić refund dostaję taką oto informację: “We’ve determined that your purchase does not meet the conditions for a refund.”. Jest na to jakiś sposób?

Musisz je oddać w ciągu 14 dni inaczej mogą robić problemy. I zaznaczasz po prostu opcje “I want to get a refund” I just

nie sądziłem, że sklep może wypuścić grę komputerową.

1 polubienie

Właśnie chciałem zwrócić po kilku godzinach i nie mogłem. Teraz minęły 4 dni i jest to samo :confused:

Ta opcja zawsze mi działa do 14 dni

napisz do cs

If the charge is pending, you canʼt request a refund yet. After the charge goes through, try to request a refund again.

Źródło:

1 polubienie