[iOS] Kurs językowy w plikach MP3

Cześć,
Mam kilka kursów językowych, które kiedyś kupiłem. Są one w formie plików mp3 i chętnie wrzuciłbym sobie to do jakiejś aplikacji na iPhonie, żeby w trakcie jazdy autem czasami sobie posłuchać. Macie może pomysł jak to ciekawie ograć? Aktualny pomysł to po prostu wrzucić to do Pocket Casts jako pliki do słuchania. Ewentualnie druga wersja to wrzucę sobie to na serwer i zrobię z tego podcast, a RSS zaciągnę do apki.

I ja dokładnie obie te rzeczy (a szczególnie pierwszą) bym po prostu rekomendował. Możesz też wrzucić sobie na telegram, na własny kanał i tam słuchać, ale ja lubię trzymać audio w jednym miejscu więc wrzuciłbym do PC.

1 polubienie

Nie wiem, na ile chce Ci się w tym grzebać, ale ja bym je przekonwertował do .m4b (czyli do m4a i zmiana rozszerzenia) na audiobooki i normalnie wrzucił po kablu/wi-fi do aplikacji Books.
Wtedy to wszystko by pięknie wyglądało, mógłbyś mieć prawidłowe metadane, okładki, etc. I nie zaśmiecałoby Ci to podcastowych/muzycznych aplikacji.

1 polubienie

Spróbuj aplikację Bound ‎Aplikacja Bound - Audiobook Player w App Store
Ja jej używam do audiobooków ze źródeł innych niż Audioteka. Możesz do niej (przez chmurę) wrzucić katalog z mp3.

1 polubienie

Ta aplikacja byla juz polecana na forum i u mnie sprawdzila sie z audiobookami mp3:

https://apps.apple.com/pl/app/bookplayer/id1138219998?l=pl

1 polubienie