iOS17 - (beta) thread

300 kart :flushed:

Ja mam tak, że jak coś przeczytam to zamykam. Więcej niż 3-4 to u mnie ból

1 polubienie

:thinking:

3 polubienia

Mam za to setki rzeczy w Pocket / Instapaper :wink:

3 polubienia

Czy działają już te malutkie widgety na ekranie blokady czy dopiero twórcy appek się za to wezmą?

U mnie wszystko działa bez problemów :slight_smile:

Do oficjalnej premiery iOS16 we wrześniu działają tylko systemowe widgety.
Jeśli masz bety aplikacji, to zaczną pojawiać się wcześniej.

1 polubienie

Fajny plik z którego wynika, które aplikacje działają na iOS16.

1 polubienie

Niczego sobie te „widgety”. Szczególnie przydatny może okazać się ten z budzikiem.

Nie wiem czy ktoś z Was się w to bawił, ale można ustawić tapetę z matką ziemią. Boże, jak ta grafika brzydko wyglada :face_with_peeking_eye:

3 polubienia

To prawda. Ale zobacz pogodę. Jest mega, animacje są tez mega i ma „automatyczny” tryb dzienny i nocny :wink:

1 polubienie

A, i nie musisz marnować widgetu na alarm, jeśli używasz sleep focus. Wtedy masz klikalne info o pierwszym alarmie pod półką widgetów.

1 polubienie

Właśnie odkryłem i to jest spoko, że łatwo można zmieniać te ekrany z pozycji odblokowane go ekranu blokady (jakkolwiek źle nie brzmi ta ostatnia fraza :sweat_smile:).

Dam pogodzie kilka dni. Zobaczymy jak będzie się zmieniać.

Przez weekend też testowałem, ale wróciłem do 15. iOS 16 żre baterię jak głupi… Telefon był tak momentami gorący, że szkoda było mi kondycji.
Nie ten czas… Na 15 zimny :slight_smile: Cierpliwie poczekam do RC, albo przynajmniej 5 bety

Chce wrócić do poprzedniego iOS bo na 16 nie działa aplikacja mojego banku. Po resecie telefonu i wgraniu backupa z maja dalej mam iOS 16. Co robię źle?

A jak robiłeś

Zerowałem telefon, manualny setup i ręczne wybranie back upu.

Ale robiłeś backup jeszcze przed wgraniem bety?

Tak nie da się przywrócić. To trzeba ręcznie pierw przywrócić firmware. Po drugie pewnie nadpisales sobie Backup w Cloud bo nie zapisują się oddzielnie (lepiej zrobić lokalnie na komputerze wcześniej). Backup już nie spasuje do iOS 15

1 polubienie

Niestety, zabawa w bety to jedyny moment gdzie backup przy pomocy kabla na lokalny nośnik jest niezbędny. W sumie nie pomyślałem nawet, że ktoś bez tego mógł wejść w betę

:raising_hand_man:t2:

Zawsze instaluje dev1 i mam tylko backup w iCloud.
YOLO

2 polubienia

Nie wiem co się z tym backupem stało. Trudno. Może HSBC zrobi update niedługo. Skoro Monzo działa to ten tez może zacznie :wink:

Nie wiem, czy Ty dobrze zrozumiałeś.
Backup to jedno. Jeśli masz z maja tak jak mówisz, to luz. Chodzi o to, ze musisz podłączyć telefon do komputera i ręcznie wgrać iOS 15.

1 polubienie