iOS17 - (beta) thread

Jeśli potrzebujesz z tym pomocy to dawaj znać, tylko napisz jaki masz OS na komputerze.

1 polubienie

Czy można pod ten temat podpiąć iPadOS 16? Dzisiaj zainstalowałem dev betę i tak jak się spodziewałem jestem dosyć zawiedziony Stage Managerem. To jest straszne marnotrawienie przestrzeni ekranowej. Nie podpinałem jeszcze pod zewnętrznych monitor (i tak podobno średnio to działa w dev beta 3), ale SM może się nadawać chyba tylko w tym zastosowaniu.

Ogólnie to podział ekranu na pół działa znacznie lepiej. Wrzucić 3 aplikacje w SM nie ma sensu, bo i tak będzie to nieużywalne. Jedyny plus jest taki, że na jednym ekranie można mieć dwie aplikacje na powiedzmy 3/4 ekranu i się przełączać pomiędzy nimi, tylko po co?

2 polubienia

No, piekło zamarzło :upside_down_face:

5 polubień

:open_mouth:

NARESZCIE

Ale może nie cieszmy się przedwcześnie, bo do oficjalnego wydania zawsze mogą usunąć, chociaż wygląda to super

1 polubienie

Nie dla wszystkich (mini nie dostaną):

Czy numeracja między betami jest zbieżna, czyli beta 4 publiczna to beta 4 developerska czy to jakoś inaczej się liczy?

Dev jest +2. Dev 5 = Public 3. Ten sam build.

2 polubienia

Pewnie niewiele osób to zauważyło, bo nikt nie używa poczty głosowej, ale od iOS 16 działa Visual Vicemail, przynajmniej u mnie w Orange. Ciekawy relikt starych czasów wreszcie działa w Polsce :smiley: W takiej formie poczta głosowa ma jakiś sens.

1 polubienie

O proszę… A ja ostatnio pytałem na Twitterze o to rzecznika prasowego Orange… Może sobie w końcu przypomnieli. Wie ktoś czy można to aktywować jakoś we Flex?

Czy ktoś może sprawdzić, czy w tym gównianym iOS 16.1 może dodać Apple Pay do metod płatności Apple Store, iTunes, AppStore i tak dalej? Chodzi mi konkretnie o Ustawienia → Płatność i Wysyłka. Zaraz mnie szlag trafi. Wywala mi że mam podać hasło, po czym splash screen znika, pojawia się ponownie, znika zanim zdążę cokolwiek znika i wywala błąd połączenia. Niby pełna wersja systemu a to jakiś żart a nie system. Oj ten rok jest bardzo zły dla update’w albo ja mam jakiegoś pecha.

jbc to u mnie ta sekcja działa, ale akurat Apple Pay miałem już dodane,
natomiast mogłem swobodnie wejść i pozmieniać dane np. podpiętej karty płatniczej, nie wywaliło mnie, a tam gdzie u ciebie był splash screen mi skanowało Face ID

Po pierwszy wpisaniu hasła, wywala splash i każe wpisać znowu.
Potem wyświetla, że nie mam podpiętej płatności.
Po dodaniu karty, znowu zawołał o hasło po czym stwierdził, że nie mogę dodać karty, bo już ją mam.

Tęsknię za Windows Phone. Wszystko mi tam działało

No ja dodałem na 16.0 i działało, potem skasowałem, i na 16.1 już nie działa.

Tez miałem kiedyś ten problem, chyba coś z supportem się kontaktowałem. Coś kojarzę, ze było coś jak jesteś członkiem rodziny. Ręki nie dam uciąć czy to o to chodziło.

Ja jestem organizatorem więc raczej to nie kwestia tego. Tym bardziej że tydzień temu na 16.0.3 działało.

Wydaje mi się, że problem leży gdzieś po stronie serwerów Apple, bo na iOS 16.2 też występuje…

Też jestem organizatorem

Spróbuj tego, jak mi ostatnio w rejestrze połączeń się coś mieszało, to nawet pracownik powiedzia, że z czymś takim się nie spotkał. Wystarczył tylko ten reset

1 polubienie

Z jednej strony próbowałem i nic nie dało, ale jak miałoby dać skoro problem jest i na iPhonie, i na iPadzie ¯_(ツ)_/¯ O tym nie napisałem, my bad.