iOS 13 - megathread

Nie mam jeszcze iOS 13. Czekam na pb. W 12 da się to zrobić przez refresh. Ten po prawej od adresu.

Dokładnie. Tak samo można odświeżyć stronę bez blokad zawartości.

Moglibyście powiedzieć czy działa apka mBanku na becie? Gdzieś mignęła mi informacja że nie, a bez tego to ani rusz :frowning:

Działa, ale jest ułomna, mobilna autoryzacja nie działa, logowanie za pomocą faceID również. Niby niektórym działa, więc możesz spróbować.

Dzięki, w takim razie wolę poczekać.

Screenshot całej strony + wprowadzenie notatek można było na wcześniejszych wersjach zrobić, oprócz tego lekkiego rozmycia (“zblurowania” WTF?)

Czy komuś też na becie tak bateria leci szybko? :frowning:

Zależy, bywało słabo. Ale ostatnie 3 jest ok.
A działa komuś poprawnie Zoptymalizowane ładowanie?

Na ipadzie nie widzę różnicy względem regularnego softu. Na testowym iPhonie bateria i tak ma status “serwis” więc nie jest miarodajna :upside_down_face:

Ok, ale ładuje na Iphonie do 80%, a do 100% dopiero bezpośrednio przed “budzikiem” czy od razu na 100% (tak jak u mnie)?

Od razu dobija do 100%

no to tak samo “nie działa” jak u mnie

mi też to nie działa. :frowning:

Ludzie tak narzekają na iOS13, a ja na IP XR jestem w szoku bo bateria działa świetnie, zostało mi 20% baterii od 8:30, a jest 2:30. Na płynność, czy działanie aplikacji również nie mam na co narzekać.

Zgadzam się. Ja również na Xr widzę znaczna poprawę vs 12.x. Jeszcze mi się nie przytrafił żaden crash (obym nie wykrakał ale dzisiaj i tak 13.1 wchodzi).

1 polubienie

Ludzie narzekają, ze bateria leci ale siedzą i klepia cały dzień na telefonie testując soft, to jest powód.

1 polubienie

Udało się Wam zainstalować 13.1? U mnie SE wygląda tak od 40 min

EDIT: pacjent żyje choć operacja była dłuuuga

Tyle nadziei wiązałem z nowymi możliwościami automatyzacji w Skrótach (ios13.1)
A same skróty nie mają możliwości ustawienia dostępu do lokalizacji na “zawsze”

Zbudowałem sobie proces z uruchamianiem Waze z różnymi destynacjami w zależności od lokalizacji w której łącze się z BT w aucie, ale najbardziej liberalne ustawienie dla lok to “gdy używam aplikacji”

Więc gdy polaczę się z BT auta, proces rusza ale wymaga kliknięcia w powiadomienie aby otworzyć aplikacje i wtedy dopiero rusza z ustaleniem lok GPS

Tak średnio to rozwiazali… Mam nadzieję że poprawia

czekaj czekaj
Czy cały process triggeruje podłączenie pod BT?!
Jak tyś to uczył proszę się podzielić :slight_smile:

po prostu wskazujesz które sparowane urządzanie ma być trigerem

nowa automatyzacja> bluetooth>wybierz rządzenie

a potem komponujesz akcje z aplikacjami/akcjami które to wspierają (i jak już wcześniej było, możesz tworzyć skrypty do “obrabiania” zmiennych, pętle if itd…)

…ale no z tym dostępem do lokalizacji to się wszystko nie spina