Inteligentna listwa

Podrzuć ie mi jakieś pomysły co mogę z nią zrobić. Mam cztery gniazdka i 3 USB. Każde gniazdko oddzielnie sterowane tylko USB jako jedno gniazdko.
Kupiłem sobie bo chciałem jakieś smart coś w domu. Ale nie mam teraz pomysłu jak to dobrze wykorzystać. No mogę sobie lampkę podłączyć i… Mam więcej pomysłów na pojedyncze gniazdka i tez je już zamówiłem, ale nie wiem jak w jednym miejscu użyć tyle gniazdek.

Ja używałem smart listwy w taki sposób, że podpiąłem do niej głupie rzeczy (lampka, bez smart żarówki, lampki świąteczne, ładowarkę do komputera) i po prostu wyłączałem je będąc już w łóżku. A porty USB były przydatne jak się leżało na kanapie, to można było sobie telefon podładować w potrzebie

1 polubienie

No właśnie nic innego niż to nie przychodzi mi do głowy. Ale ja mieszkam w domu, co sprawia, że nawet tego co wymieniłeś nie do końca mam jak podłączyć w okolicy jednego miejsca. Zaczynam myśleć że zrobiłem drobny błąd kupując listwę i trzeba było od razu inwestować w pojedyncze gniazdka. Które zresztą już idą do mnie z Ali.

Odgrzebuję ale nie mogę zasnąć to se czytam forum.

W sypialni mam taką sytuację że do listwy mam wpiete dwie lampki nocne, dwie ładowarki do telefonu i jedną ładowarkę do kompa. Ładowarki mają to do siebie że nawet jak nic nie jest podłączone to żrą prąd, a nie chce mi się tego wypinać. Mógłbym wyłączać całą listwę, ale jest do niej wpięta też budzikolampka Sleepace. Więc taka listwa gdzie mógłbym wbić schedule na konkretne gniazda byłaby zbawieniem. Przymierzam się do Wooxa jak wrócę z urlopu.

Mysle, że każda smart listwa na rynku, nawet najtańsze chińskie badziewie, da Ci taka funkcjonalność.

Dlatego właśnie Woox :smiley: chyba nic tańszego w Czechach pod ręką nie ma.
Cały ten wywód to jedynie posunięcie pomysłu jak taką listwę spożytkować :slight_smile: