Importowanie kontaktów do usług Windows

Może ktoś z Was pomoże, bo już nie mam cierpliwości i nie wiem gdzie szukać.
Robię porządki w swoich kontaktach. Siedzę na iOS i na PC. Poprzez stronę Apple wyeksportowałem sobie kontakty i zaimportowałem do Gmaila beż żadnego problemu.
Próbuję zrobić to samo z pocztą Windows 10/11 i usługą Outlook.com. Niestety nie mogę znaleźć opcji importowania kontaktów do żadnej z nich. Wujek Google podpowiada, ale nie ma takiej opcji “Zarządzanie”. Albo ja jej nie widzę :roll_eyes:

W aplikacji Poczta też niczego podobnego nie widzę.
Support się nie odzywa. Już mnie coś trafia z tym :confounded:
Czy jest jakiś prosty sposób na import kontaktów do w/w usług?
Google poradził sobie z tym bez problemu.

Skoro masz zaimportowane kontakty do Gmaila, to może połącz sobie konto Microsoft z Google? Będziesz miał współdzielone kontakty cały czas.

1 polubienie

https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/how-to-import-contacts-into-windows-10-mail-people/95b1075c-153e-4628-b2bb-84509ad1aef2

1 polubienie

Zrobiłem według wskazówek i dalej nie widzę kontaktów w poczcie :unamused:
Tak prosta czynność, a MS ją tak utrudnił. Nigdzie w poczcie czy to na pc czy web, nie ma/nie widzę opcji Importuj kontakty.

Jestem już tak tym zirytowany, że chyba całkowicie przerzucę się na Gmaila i nawet usługi Google’a :triumph:
Pamiętam, że już kiedyś miałem z tym problem i też nie znalazłem rozwiązania. Wklepałem kontakty ręcznie do poczty :roll_eyes: