Ile wydałem na Steam?

Jeśli kiedyś zadaliście sobie takie pytanie, to pod Tym LINKIEM możecie to sobie sprawdzić. Ja jestem pozytywnie zaskoczony jak mało. Myślę że jak dodam do tego Humble Bundle, gry z innych sklepów, pudełka i pewnie nawet CD Action które kupowałem długo to zmieściłbym się w pięciu, może sześciu tysiącach, i to zakładając pewną górkę. Nie liczę tu oczywiście kosztów sprzętu jak komputer czy konsole. Jak na tyle lat grania to niezły wynik. Widać, że cebula w zakupach procentuje i warto kupować na promkach, z czasopismami i oczekując aż gra potanieje. :smiley:

2lajki

jejku, jak dobrze. Zaledwie 31 USD u mnie wyszło

2lajki

Nawet nie muszę się sobą brzydzić!

1lajk

TotalSpend= $52.18 - i na razie więcej nie będzie :nerd_face: Bo kupka wstydu ogromna…

Weeeeeeell, nie wiem, czy w ogóle powinienem sprawdzać i odpisywać… ale co mi tam. Lata zbieractwa i grania w Dota 2 wraz ze zbieraniem skinów trochę nabiło sumę…

$2,087.92 - także ten :wink: Aczkolwiek w ostatnich latach tendencja spadkowa, to się liczy xD

3lajki

Mee, tylko $133.88. Mimo wszystko większość ze swojej biblioteki mam ze stron zewnętrznych albo bundli.

Say sike, please

2lajki

No cóż… będzie co robić na emeryturze i w ogóle… tak :wink:

No elo

1lajk

absolutnie w normie!

Hmm…

W sumie nie wiem, oceńcie
image

U mnie 60$ … Choć 16 lat służby na steam :smiley:
Większość gier mimo wszystko spoza steama. A i tak platforma służyła do gry w CS (1.6 <3) głównie.

1lajk

Nie jest źle myślałem, że będzie gorzej.

Wygrywam :smiley: czy to powód do dumy?

1lajk

Myślę, że w normie.

Ja naprawdę nie żartowałem xD

steam moniez

5lajków

OK. umknął mi Twój post :smiley:

Wyprzedzasz mnie o 20 dolków, ale i tak nie mamy szans na pierwsze miejsce.

podium też dobre, ale tak jak pisałem, to nie jest powód do dumy :stuck_out_tongue: