Ile wydałem na Steam?

Jeśli kiedyś zadaliście sobie takie pytanie, to pod Tym LINKIEM możecie to sobie sprawdzić. Ja jestem pozytywnie zaskoczony jak mało. Myślę że jak dodam do tego Humble Bundle, gry z innych sklepów, pudełka i pewnie nawet CD Action które kupowałem długo to zmieściłbym się w pięciu, może sześciu tysiącach, i to zakładając pewną górkę. Nie liczę tu oczywiście kosztów sprzętu jak komputer czy konsole. Jak na tyle lat grania to niezły wynik. Widać, że cebula w zakupach procentuje i warto kupować na promkach, z czasopismami i oczekując aż gra potanieje. :smiley:

2 polubienia

jejku, jak dobrze. Zaledwie 31 USD u mnie wyszło

2 polubienia

Nawet nie muszę się sobą brzydzić!

1 polubienie

TotalSpend= $52.18 - i na razie więcej nie będzie :nerd_face: Bo kupka wstydu ogromna…

Weeeeeeell, nie wiem, czy w ogóle powinienem sprawdzać i odpisywać… ale co mi tam. Lata zbieractwa i grania w Dota 2 wraz ze zbieraniem skinów trochę nabiło sumę…

$2,087.92 - także ten :wink: Aczkolwiek w ostatnich latach tendencja spadkowa, to się liczy xD

3 polubienia

Mee, tylko $133.88. Mimo wszystko większość ze swojej biblioteki mam ze stron zewnętrznych albo bundli.

Say sike, please

2 polubienia

No cóż… będzie co robić na emeryturze i w ogóle… tak :wink:

No elo

1 polubienie

absolutnie w normie!

Hmm…

U mnie 60$ … Choć 16 lat służby na steam :smiley:
Większość gier mimo wszystko spoza steama. A i tak platforma służyła do gry w CS (1.6 <3) głównie.

1 polubienie

Nie jest źle myślałem, że będzie gorzej.

Wygrywam :smiley: czy to powód do dumy?

1 polubienie


Myślę, że w normie.

Ja naprawdę nie żartowałem xD

steam moniez

5 polubień

OK. umknął mi Twój post :smiley:

Wyprzedzasz mnie o 20 dolków, ale i tak nie mamy szans na pierwsze miejsce.

podium też dobre, ale tak jak pisałem, to nie jest powód do dumy :stuck_out_tongue:

każdemu jego hobby! Ja tam nie uważam, żeby wydawanie na gry było nie w porządku. Jeśli nie jesteś Tutsi ani Hutu, nie masz dzieci na wykarmieniu, nie zalegasz z alimentami, płacisz czynsz i segregujesz śmieci a giercowanie po nocach to Twój konik, stać Cię na to to kupuj dragon lore za 1000 $!

4 polubienia