HomePod Mini - Spotify problem

Hej!
Czy ktoś z Was ma podobny problem z Homepodem mini i odtwarzaniem muzyki ze Spotify → muzyka “zacina” się co jakiś czas, nie ma na to za bardzo reguły, po prostu głośnik przestaje grać, na telefonie piosenka leci cały czas. Problem pojawia się tylko na Spotify. Inne serwisy (Apple Music, YoutubeMusic, Apple Podcasts bez problemu). Na innych głośnikach w domu (np. Marshall) nie ma tego problemu.

Z góry dzięki za pomoc :wink:

Chyba @6ghost9 wspomniał o czymś podobnym w ostatnim odcinku.

Tak, u mnie zdarza się przyciąć a czasem nawet rozłączyć z HomePodem na stałe i muszę łączyć od nowa.

Korzystasz @ppawi z routera mesh, czy pojedynczy jakiś?

Jestem prawie przekonany, że to jest problem Spotify niestety… :confused:

1 polubienie

Żaden router mesh :smiley:
Wątpię, żeby to był problem sieci, wszystko inne śmiga, głośnik ogarnia też dźwięk z innych serwisów.
Poczytałem trochę i podobno Spotify ma problem z AirPlay 2.
Miejmy nadzieję, że to ogarną.

Oj oby, bo to zaczyna być mocno irytujące.

Miałem przez chwilę tak, że działało bez zarzutu, ale przyszedł jakiś update w międzyczasie i znowu się popsuło.

Oby ogarnęli!

1 polubienie

Odkopię trochę temat, bo mam ten sam problem z odtwarzaniem muzyki na HomePod mini, ale z Apple Music. Czasami działa normalnie, czasami przerywa, czasami w ogóle nie chce współpracować i wnerwia to już niemiłosiernie.
Próbowałem na nowo konfigurować HomePoda, przez jakiś czas gra normalnie, a potem znowu zaczyna świrować.
Myślałem, już nawet że to wina iPhone’a X, że może to on nie jest jakiś ogarnięty do pracy z miniaczem, ale według Apple jest kompatybilny. Sterowanie muzyką z Apple Music np. przejście do następnej piosenki też czasem nie działa :triumph: Czego to może być wina?
Internet mam z UPC, modem Giga Connect Box.
Czy Wam też zdarza się taka sytuacja z Apple Music czy tylko ze Spotify?
Naprawili ten problem ze Spotify?

Osobiscie postanowiłem sprzedać dwa miniaki, jak dla mnie to gunwo straszne. Mam mesh w domu i ciagle były jakies problemy z muzyka (spotify). Dla porównania głośniki od Amazona grają bez problemów.

1 polubienie

Na głośnikach Amazona można słuchać Apple Music?

Pytanie do wąsów z UK - czy do alexy można wpiąć Apple Music jako domyślną usługę muzyczną?

Nie pytam w teorii, bo w teorii to wiem, ale interesuje mnie czy komuś to działało?

Nigdy nie próbowałem, mam tylko spoti.

1 polubienie

Można

1 polubienie

Serio nikt?

W PL się nie da niestety. Wiem, że można w USA, nie mam pojęcia czy to możliwe w UK

W Polsce to wiem :joy:
Miałem nadzieję, że jest choć jedna osoba mieszkająca w UK która to testowała.