HBO GO na Player pl

Wszyscy chyba wiedzą jak działa apka hbo :sweat_smile:, i z tego właśnie powodu ostatnio zastanawiałem się czy może nie wykupić dostępu do hbo przez player. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym związane? Warto spróbować?

Jest (a przynajmniej było) kilka złotych drożej niż bezpośrednio, ale poza hbo go dostajesz też dostęp do kanałów hbo z TV.
Pamiętaj, że tvn jest do dupy i nie ma aplikacji na  TV :smiley:

Za to skaluje się akceptowalnie na iPadzie, bo HBO GO zostawia olbrzymie pasy z każdej strony ekranu. Nie rozumiem, jak ktoś coś takiego mógł w ogóle wypuścić.

Niby cena podawana na stronie jest taka sama jak w hbo (czyli 25zł), no chyba że dochodzi coś jeszcze co okazuje się przy płatności :wink:
Na LG jest apka playera, więc to dla mnie nie problem :sunglasses:

No to coś się zmieniło, jak HBO było po 19,99 to na playerze kosztowało 25

Sprawdziłem jak to wygląda i faktycznie abonament miesięczny jest taki sam jak w hbo, z tym że doliczana jest jeszcze opłata aktywacyjna: 7zł. Jak ktoś ma zamiar korzystać z niego przez dłuższy czas to ma może i sens, ale ja biorę przeważnie na miesiąc raz w kwartale więc sobie odpuściłem i pomęczę się z apką hbo :wink: Swoją drogą, o dziwo chyba coś tam przy niej dłubią, bo nawet zaczęła wznawiać odtwarzanie i nie musiałem za każdym razem przewijać od początku przerwanego filmu :scream:

Apka z Playera działa duużo gorzej niż HBO. Nie pamięta nawet na czym ostatnio skończyłem, a obsługa Chromecast to jakiś dramat. Ciągle mam jakieś błędy z połączeniem, trzeba wszystko robić bardzo ostrożnie by nie zepsuć. Na HBO GO działa płynnie, nie ma ścinek przy oglądaniu na TV.

Z tego co wiem to TVN pracuje nad wprowadzeniem swojej aplikacji na  TV (w końcu) i mają też poprawić istniejącą. Inna sprawa, że ja korzystam na  iPad i nie marudzę na to jak działa, bo działa stabilniej niż F1TV :smiley:

Chwila, chwila. Przerzucić się z “w miarę ok” apki hbogo na szrot który nazywa się player.pl? O panie, niezła fantazja.

2 polubienia