HBO blokuje dostawce vpn?

Od kilku dni mam problem z oglądaniem hbogo, moja lokalizacja jest poza Polska więc używam vpn - privatevpn. Przy próbie połączenia otrzymuje informacje, ze znajduje się poza terytorium itd. Raz na jakiś czas uda mi się połączyć, domyślam się ze blokowana jest części adresów ip, Nadmienię tylko, ze Netflix działa bez problemu. Jakieś sugestie poza zmiana dostawcy ? Dzięki,

Niestety to wina VPN ewidentnie. Możesz spróbować z innymi, są też VPN, które się tym reklamują, że działają. Ewentualnie spróbować z wykupieniem VPS i postawieniem VPN w Polsce. Ale sytuacja jest często niestety taka, że trudno jest coś zrobić, a jak się uda to i tak na krótko

1 polubienie

Jakiś znajomy /rodzina i rpi a na nim wireGuard?

Miałem taki problem i tak z dupy wyjąłem starego macbooka z 2010 i na safari poszło jak złoto. Fakt hbogo dobrze blokuje VPNy. Alternatywnie są seriale HBO na player.pl on z VPNmi nie ma problemu.

Tak będę musiał zrobić.

Jak masz rodzinę w PL to (jeżeli jeszcze nie mają) kup im router z możliwością ustawienia VPN i z głowy. Tylko trzeba patrzeć jaki mają uplink bo jak jakieś parę Mbps to będzie lipa.

1 polubienie