Harry Potter : Wizards Unite

Prawda. Próbowałem grać w Pokemon go ale nawet pokemonów u mnie nie ma :sweat_smile:

Totalnie nie ogarniam i w sumie nie chce ale jak gdzieś jestem to sobie klikam i zbieram jakieś znajdzki

Tu moje id
4037 0758 5085

Ok edit;
Okazało się ze mój rodzinny dom w którym jestem na urlopie znajduje się w jakiejś premium strefie.
Leżąc od godziny na tarasie zebrałem jakieś 12 znajdziek. Spawnuja się same co chwile. I taki urlop to ja szanuje :slight_smile:

2 polubienia

Godzina w pracy :grin: respia mi się tu te znajdzki mega szybko a wokół praktycznie nic nie ma.

2 polubienia

Tu mój kod do friendow.
9146 5986 1145

Bardzo fajne są świstokliki i przechodzenie przez portale, super wrażenie robi. Gorzej z tą energia która nie odnawia się sama i trzeba w gospodach ją uzupełnić. Widzę ze na reddicie już mocno gracze narzekają.

1 polubienie

Mam nadzieję, że na skutek tych narzekań dodadzą odnawianie energii.

Portale wyglądają absolutnie doskonale, choć jak na razie zawsze byłam w tym samym pomieszczeniu, może jak wychodzę lepszy świstokufer to trafię gdzie indziej.

I fajnie jeszcze byłoby widzieć przed klikaniem obiektu czy mamy to już zebrane czy nie, a także móc wyłączyć/skrócić animacje.

Ale poza tym bawię się bardzo dobrze :slight_smile:

1 polubienie

@Rzast Dodawanie portali wymaga jeszcze jakichś ambitnych sztuczek? Czy instaluję ingressa, wbijam 10lvl i dodaje propozycje? Optymalnie z kategorii 3P i 3K tak jak napisałeś oczywiście :smile: co jakiś czas spędzam dobę w pracy i jest tu tylko 1 pokestopokarczma, oczywiście w innym budynku :triumph:

Dokładnie tyle wystarczy. O ile wbicie 8lvl jest w miarę proste tam, gdzie jest dużo portali (1.2M AP - Access Points, takie XPeki) to na poziomy 9 i 10 musisz mieć jeszcze medale (badge) - np za zajęcie lub shakowanie po raz pierwszy portalu, przejściu odpowiedniego dystansu, postawienie rezonatorów…
Tu masz listę + wyjaśnienia w linkach:

Aby osiągnąć 10lvl potrzebujesz 4 mln AP oraz 2 złote i 5 srebrnych medali

piękne :heart_eyes:

Pustka :star_struck:

W ogóle w nocy i w dzień respia się inne stworzenia, a przy pełnym księżycu wychodzą wilkołaki.

1 polubienie

Zapraszam do znajomych 2926 7557 0691

Gracie dalej? Czy już po hype? Ja to głównie w pracy czasem połapię coś, bo pełno nieznajdziek mi się tam respi. 19 level chyba mam.

Po hype. :grin:

Już przeszło.

ja gram dalej, bo w okolicy mam dużo spawn pointów i gospód/wież/cieplarni, więc wychodzimy czasem na spacer z drugą połówką i cośtam połapiemy

ale tak jak @jurek_zurek pisze, bez liczenia kroków w tle i bez eventów, póki co mało jest do robienia…