Harry Potter : Wizards Unite

I jak - działa już u Was?

Level 7 here, potrzebuje 3 friends ow do wbixia wyzwania. Proszę dodawać, odwdzięczę się :grin:

Edit: 1257 9821 0303

Tez coś tam powoli ciulam, więc tutaj mój friend number, czy co to jest:

1078 9733 2272

Już można pobrać? Pytam bo jadę pendolino i net nie pozwala wejść do App Store :grin:

Na razie w sklepie Play brak

Ja również zapraszam do znajomych: 8942 9144 5120

3387 4125 9754

Zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1009 9130 8095
Zapraszam😁

I jak oceniacie grę? Walka w Gymach podoba mi się bardziej niż w Poksach, a tak to tyłka nie urywa :mage: Zobaczymy jak trochę lvli się wbije. Nie widziałem nigdzie integracji z Health App która dla mnie jest obowiązkowa bo dużo chodzę i mają się otwierać kufry w tle :smile:
8298 2662 5414

1 polubienie

Nie da się grać bo nie da się założyć konta nie korzystając ze społecznosciówek - nie to nie :slight_smile:

Mój kod 6722 0893 3906

Kolejna gra po pokemonach w którą nie zagram, bo niantic ma w dupie, że ktoś może być w delegacji 10km od miasta i nie daje żadnych elementów gry tam.
Jakby nie mogli zrobić losowego generatora elementów.
Po prostu brak słów.

1 polubienie

Ja mieszkam na wsi i generalnie pogram parę dni ale więcej nie no bo,no wieś

2 polubienia

Bo pewnie tak jak Pokemon Go jest oparta na portalach z Ingressa. Mała wieś bez graczy Ingress? Nie przejmiesz Gyma i nie poczarujesz. Taki Niantic :man_shrugging:
Jak zaczynałem grać u siebie, były tylko ze 3 portale w promieniu 5km. Teraz mam ponad 20 :slight_smile:

No spoko 3 portale. Ja mam pustą mapę, także tego :unamused:

I ja! I ja! 1854 5981 3547

Szczęśliwie odkryłam, że mieszkam koło portalu (gyma? wieży Hogwartu, w każdym razie), ale tylko do końca czerwca :frowning:

1 polubienie

To i ja zapraszam, mój kod to 3495 5134 1339 :wink:

Cóż - w jakich okolicach mieszkasz? Może kogoś uda się podesłać. Z drugiej strony - musi tam być coś wartego uwagi: 3P i 3K - to prawie zawsze przechodzi:

  • Pomnik, Poczta, Plac Zabaw,
  • Kościół, Krzyż, Kapliczka,
  • jakieś tablice pamiątkowe, park (bardziej atrakcje parkowe- altanka, skatepark, fontanna).

Z tych 3 portali obecnie jeden jest pokestopem. Nie każdy portal jest w PoGO i WizUni, więc to będzie loteria.

1 polubienie

Nie rozumiesz. Ja nie mam w pokemonach nawet pokemonow. Po prostu pusta mapa. Nie mówiąc o gym-ach. Ta gra działa tylko w mieście, na wsiach nie ma kompletnie nic.

2 polubienia

No to właśnie ja w tej sprawie - napisz, gdzie mieszkasz, a ja zapytam graczy Ingressa, czy mogą kogoś tam podesłać, by pozgłaszał propozycje nowych portali. Najlepsza byłaby przygotowana lista z tych, co wpisałem w poprzednim poście…
Ale jak napisałem, to będzie loteria.

1 polubienie