GTA VI

To póki co tylko trailer i nie powinno się nimi za bardzo hype’ować, bo zawsze są podkręcone, ale omg ale to dobrze wygląda :smile:

6 polubień

Fajny styl, podoba mi się. Graficznie oczywiście bardzo poprawnie, klimatycznie jeśli chodzi wizję przedstawionego miasta też mega. No co powiedzieć… będzie hit i rekordzista przedsprzedaży. Mam nadzieję, że będzie to jednak z tych gier, które nie mają problemów ze… wszystkim na premierę.

A… no i pewnie nie zagram w to tak samo jak we wszystkie części GTA począwszy od 3.

4 polubienia

2025 na konsole. W takim razie kiedy będzie na PC? :see_no_evil:

1 polubienie

Patrząc na to, że przy premierze GTA IV różnica między wersją konsolową, a PC to 8 miesięcy, a w przypadku GTA V tak to wyglądało


To na wersję PC GTA VI pewnie trochę będzie trzeba zaczekać

W sumie bardzo dobrze, że to 2025. Wtedy już może uda się wygospodarować więcej czasu na granie :slight_smile:

3 polubienia

Oh, nie mogę się doczekać. Jestem niestety pewien, że w dzień premiery wszystko będzie przeciążone, więc jakoś tydzień-dwa później będzie można sobie jak król pograć

1 polubienie

RDR2 miało rok + miesiąc.

W przypadku GTA V dwuletnie opóźnienie wynikało z premiery konsol XO i PS4.

Możliwe, że teraz będzie podobnie :blush:

1 polubienie

Mi się zapowiada akurat bardzo intensywny rok/półtora więc liczę, że w nagrodę za przetrwanie pod koniec 2025 wykupię wycieczkę do Vice City

4 polubienia

W tym roku grałem ZERO razy na PS5. 2024 zapowiada się tak samo. Jak Rockstar nie da ciała, to 2025 będzie rokiem PS5 :joy:

3 polubienia

Wydaje mi się że AWS z Azure uniesie to. Bardziej bał bym się o 100% utylizacje łącza u ISP

1 polubienie

Jest kilka sposobów by zapobiec problemom

Jakie sposoby masz na myśli?

Zrobienie gry offline bez potrzeby użycia łącza do grania w grę single player, to jest moja hipoteza

4 polubienia

Mam spore wątpliwości co do tego, że tak się stanie… niestety bezsensowne ubranie gier w mechaniki online (albo ubranie w online nawet bez mechanik) jest obecnie normą.
No ale trzymam kciuki.

  • preload
  • early access
1 polubienie

Jeśli ktoś jeszcze w przeciągu ostatnich 10lat nie kupił i nie ograł GTA5 to jest mega promocja Save 77% on Grand Theft Auto V: Premium Edition on Steam

2 polubienia