GTA ONLINE. Fenomenalne tylko z przyjaciółmi?

:video_game: Rozmawiamy o GTA Online. Czy słowa, że GTA V to teraz najlepsza gra w historii są na wyrost? Jak czerpać frajdę z gry multiplayer w Los Santos w najnowszym odcinku!

Dobry człowieku, wejdź proszę na swoje konto na Spotify i zostaw nam tam “Obserwuj” nawet jak nie słuchasz podcastów w tym serwisie. Będziemy bardzo wdzięczni: Spotify – Web Player

:speaking_head::microphone: Możesz słuchać nas także w formie audio tutaj:

:envelope_with_arrow: Dołącz do newslettera i oglądaj nasz podcast przed premierą: Nagrany Podcast

Obserwuj nas na Twitchu:
Nagrany Podcast: Twitch (hostuje transmisje całej ekipy)
Wojtek Wieman: Twitch
Paweł Orzech: Twitch
Andrzej Kotarski: Twitch

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają opisy odcinków do końca. Jeśli jesteś tutaj, wpisz w komentarzu: Fenomenalnie z przyjaciółmi.

4 polubienia

Jakbyście okienka w filmie ustawili w kolejności: Andrzej, Wojtek, Paweł to by to wyglądało jak ewolucja włosów uzyskujących powoli samoświadomość :joy:

A tak w temacie to online praktycznie nie gram ale każdy odcinek poświęcony GTA powoduje we mnie chęć ogrania singla Gta5 od nowa.

4 polubienia

Andrzej wygląda jakby nadawał ze studia TVNu; dobre światło, ułożony fryz, broda niby nienachalnie niedbała ale przystrzyżona. Roślinny background (nie za blisko tej biednej rośliny siedziesz? Wygląda na to że ją co chwilę trącasz). Filtry? Profesjonalny make-up? No profeska. I jeszcze ten stylowy kubek.

Albo jak “Ewolucja służbowego confcalla: początek pandemii, marzec 2020; grudzień pandemii; pandemia teraz”

4 polubienia

To teraz jak to jest w rzeczywistości :slight_smile:
Lampka pożyczona i stoi daleko na przedłużaczu, bo inaczej wypala mi oczy.
Ułożony fryz - to się zgadzam, o to dbam.
Broda - niestety, nieprzystrzyżona, tylko niedbała :wink:
Roślinny background - to drzewo to moja duma, ale że mieszkanie małe, to jest zdecydowanie za blisko mnie. Dlatego ją trącam, bo inaczej musiałbym je wgnieść w ścianę.
Filtrów brak.
Makeupu brak.
Stylowy kubek - to prawda, podoba mi się seria z Klimtem. :wink:

5 polubień

Czyli naturalnie piękny. Oj Andrzej, gdyby nie twoja żona i moja dziewczyna, to bym się Tobą interesował. :wink: :smile:

11 polubień

Od razu dementuję plotki - to dwie osobne osoby. Chyba.

11 polubień

Jak się czegoś bardzo chce, to można. Moja partnerka nie zabrania mi bycia zainteresowanym Andrzejem. Więc jestem.

7 polubień

Hahaha :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Do odważnych świat należy.
Zapytam!

2 polubienia

Melduję, że sprawa się skomplikowała, bo teraz i ja i partnerka Andrzejem zainteresowani jesteśmy.

8 polubień

To jest żadna komplikacja. Andrzej jest tak dobry, że jest jak chleb i ryby. Rozmnoży się dla potrzebujących.

6 polubień

Widziałem bodajże na gry online podziękowanie gta online społeczności za stworzenie kodu który pozwoli szybciej się logować.

Nie interesuje się tym wiec nie czytałem ale może wasz główny problem się rozwikła.

3 polubienia
2 polubienia

Ej, ale ja co prawda nie pytałem jeszcze mojej, ale w kolejce stoję od dawna :smiley:

4 polubienia

W zasadzie to tylko w Mobile: Legends gram na telefonie. Spoko bo każdy jakiś smartfon ma wiec dało się namówić znajomych którzy NIE BYLI graczami by pograli w coś razem. Szybko można zacząć, rozgrywka nie ciągnie się jak w lolu. Łatwo uzależnia.

2 polubienia

A gdzie o tym kolega pisał?

Bo teraz to widzę, że każdy chce!

1 polubienie

O nie, wygląda na to, że cała ta przygoda i ukrywanie jej przed światem to był tylko wytwór mojej wyobraźni…:joy:
No cóż, tych wspomnień i tak mi nikt nie zabierze xD

1 polubienie

Generalnie rzecz biorąc, jeśli ktoś chciałby sobie zawłaszczać Andrzeja, to ostatecznie i tak jest to niemożliwe, bo Andrzej to dobro wspólne.
Obraz

5 polubień

Nie zagarną mnie wielkie korpo.

6 polubień

Poczymej mi piwo

3 polubienia