Grovemade alternatywy

Od dłuższego czasu chodzi za mną organizer Grovemade Catch-All, żeby powiesić go przy drzwiach i mieć dedykowane miejsce na klucze, portfel itp. poza szafą. Natomiast cena plus wysyłka ze Stanów skutecznie mnie zniechęcają do zakupu tego ustrojstwa. Znacie może jakąś tańszą i bardziej dostępną u nas alternatywę?

To wyglada jak coś, co pierwszy lepszy stolarz zrobi Ci za pół ceny w lepszej jakości.
Ewentualnie poszukałbym w jakiejś Ikei czy coś jakiejś fancy podłużnej drewnianej doniczki i wyłożył ją filcem.

4 polubienia

Niestety cena jest za design. Alternatywy są zwykle dużo brzydsze :wink:
Zwłaszcza drewniane zwykle wyglądają koszmarnie.

Może Konstantin Slawinski - key box?

(pewnie do znalezienia na polskim internecie)

1 polubienie

Polecam Ikea Skadis. Coś takiego udało mi się zbudować.

Wiem, że nie to samo ale klucze trzyma na magnes i portfel da się odłożyć. Wyskoczyło mi dziś jako reklama na insta

https://www.amazon.pl/dp/B07JY5PJ48

1 polubienie

Kolejna alternatywa, w wersji “cebula”

Taka półka + kawałek filcu z Castoramy + haczyki

Lub

1 polubienie

Klucze na magnes to nie jest najlepszy pomysł. Zamki tego nie lubią…

Może coś z Czech?

1 polubienie

Ten pomysł z malą doniczką jest bardzo dobry! Dziękuję

Jeśli bym widział te propozycje jako po prostu sugestie półek na graty, to bym pomyślał “brzydkie, ale praktyczne”. Jedynie ostatnia propozycja Tadka jakoś wygląda. Ale porównując je wszystkie do stylowego oryginału z pierwszego postu, powiedzieć “brzydkie”, to jakby nic nie powiedzieć :face_vomiting:

2 polubienia

Mnie się to Groovemade nie podoba równie mocno jak alternatywy :smiley:

Osobiście jestem team “tacka na rzeczy” zamiast dedykowane rozwiązanie / wieszak na klucze

U mnie wygląda tak

Ale rozumiem, że nie kazdy musi być ten sam team :wink:

1 polubienie

Ja jestem fanem szuflady, szafki, czegokolwiek, co całkowicie urywa zawartość. Tak zupełnie incognito, że wygląda jak część reszty umeblowania, a nie dedykowany schowek.

4 polubienia

No to ja jestem gdzieś pomiędzy. Portfele, dokumenty, okulary, chusteczki i cały ten bajzel - szuflada (widoczna na zdjęciu). Klucze i słuchawki - na wierzchu :slight_smile:

Choć pewnie dał bym radę zastosować się do Twojego podejścia bez większych problemów :slight_smile:

1 polubienie

Z chęcią bym ukrył to wszystko w szufladzie w szafie w przedpokoju, żeby było blisko wyjścia. Ale niestety nie mam na tyle miejsca w niej, że mieć dodatkową szufladę na te rzeczy. To ostatnie “czeskie” rozwiązanie od Tadka jest faktycznie najlepsze :smiley: Jeszcze raz dziękuję pięknie wszystkim za pomoc :smiley:

Jak coś to będę jechał do PL zaraz po świętach, mogę Ci zamówić i wysłać.

Moje rozwiązanie

5 polubień