Gorzkie żale

Moim zdaniem nie umrze. Niemniej jednak lekko głupio by było gdyby istniało bez niego.

1 polubienie

A Rebecca na Friday :upside_down_face:

A podcasty to ja sobie słucham do pracy, drzemki, z timerem 10 min przed snem. I rzeczywiście, @pawelorzech ma odpały, @6ghost9 twardziej stąpa po ziemi, ale mają taki urok jak kiedyś Kamiński i Kurek. I ich program oglądałem i nawet pamiętam niektóre odcinki, chociaż brzdącem małym byłem… I czekałem na nie (jak na kryminalne czwartki), chociaż czasem były o mało (dla mnie) interesujących tematach. Ale ich siłą (a i YWP też) jest różnorodność tematów i różne spojrzenie na sprawę. Przykład? Paweł w NFT i Wojtek z ciekawością obserwujący wydarzenia. Wojto w pieluchach i Pawla komentarze (że wspomnę ostatni rok)…
Ale robią to, co robią i robią tak, jak potrafią. A kto wybrzydza ten nie ru słucha

3 polubienia

Kiedys podcastu słuchałem jak tylko wyszedl nowy odcinek. Obecnie jak mi sie przypomni.

Na forum jestem codziennie.

Nie mam nic do Fasmaila ale chyba troche wiecej rzeczy dzieje sie w świecie technologii ?

2 polubienia

Nie wiem czy mówimy o tym samym ale jak byłem dzieckiem to na discovery była właśnie chyba w czwartki noc zbrodni i to była najwspanialsza rzecz na świecie.

1 polubienie

Może to pijany Tadek przemawia przeze mnie, ale ja tu widzę ogólną potrzebę spotkania się na kongregacji i omówienia co i jak.

19 polubień

Polać mu!

@Tadek kiedy będziesz w Krakowie? Jest kilka osób z Krakowa, to można zrobić mini małopolską kongregację. Łódź się już przymierzała.

7 polubień

Ja pisałem o czasach, gdy były 2 kanały w telewizji i nieśmiało wchodziły programy regionalne. A Sonda zakończyła się w 1989r…

3 polubienia

I ten cholerny Teatr Telewizji w poniedziałki!

4 polubienia

O właśnie I niedzielny “Koncert życzeń” :smiley:

6 polubień

Dosłownie myślałem o tym wczoraj. Nie wiem kiedy będę ale myślę że coś można ogarnąć z wyprzedzeniem.
Pociągi jeżdżą, w Krakowie miejsc na jakieś dobre jedzenie i parę piwek nie brakuje.

Kto jest z Krakowa i okolic? @Krsta, @piotrbielaska @PL95?

1 polubienie

Podhale też się liczy? :wink: @Rzast

2 polubienia

Jak nie będzie nas od ceprów wyzywał to być może

Ja mam zaklepany Kraków na 12-14 maja (Gralicja) :wink:

1 polubienie

+1

1 polubienie

Z Katowic raczej rzut beretem :wink:

3 polubienia

That!

To nie gorzki, ale wynika z tematu - Forum aktualnie na dla mnie wartość samą w sobie. Jak początkowo było dodatkiem do podcastu, tak teraz podcast jest dodatkiem do forum :stuck_out_tongue_winking_eye:

10 polubień

Dla mnie wszystko jest git, zero potrzeb - wszystko jak było tak jest najlepszy podcast :slight_smile:

Myśle ze trzeba pamiętać ze forum czyta aktywnie jakaś mała cześć słuchaczy, specyficzna grupa „power userow” podcastu, wiec trzeba uwzględnić poprawkę ze krytyka tutaj nie reprezentuje zdania większości :slight_smile:

Jak to w internecie wypowiedzą się skrajny super fani, krytycy a największa grupa z rozkładu normalnego nie da żadnego feedbacku :slight_smile:

7 polubień

Nie mógłbym przejść obojętnie obok szansy pogadania z Wami, skoro spotkanie odbyłoby się pod moim nosem. Z radością dołączę.

4 polubienia