Gorzkie żale

Amazon

4 polubienia

Jeżeli chodzi o listę ogólną to zyczy.se - trzy poziomy dostępu (publiczne, znajomi, osobiste), które można traktować również jako lista celów.
Co do gier planszowych to mam do tego osobną stronę:

1 polubienie

DPReview?

Dzisiaj ma przyjechać nowy, trzymajcie kciuki, żebym nie musiał tu wstawiać kolejnego zdjęcia :grinning:

3 polubienia

Weź bez tej żółtej karteczki w prawy dolnym rogu - będzie Ci przeszkadzać.

4 polubienia

To w całym Trójmieście jest cyrk że strefami. Trzeba bardzo uważać i szukać parkometru by choćby odczytać strefę. Nie jest łatwo. Prawie jak z biletami komunikacji miejskiej:P

2 polubienia

Musiałem trochę pogooglowac, żeby zrozumieć o co Ci chodziło. To nie był gorzki zal, tylko odpowiedz na pytanie o wishlisty.

A tak w ogóle, to DP review to raczej panie powinny robić.

PKP w końcu wypuściło apkę i w końcu kupno biletów dla dzieci nie jest wyzwaniem porównywalnym do wejścia na K2. Ale… :slight_smile: Apka na ipadzie działa tylko w pionie. Możesz nawet utworzyć profil najczęściej wykorzystywanej trasy z liczbą pasażerów i ulgami, ale nie synchronizuje się on między urządzeniami.

Od tygodnia :face_with_symbols_over_mouth: mnie plecy, kark i ręka. Prochy nie uśmierzają bólu. Rehabilitacja przywróciła mi zakres ruchów, ale o pracy mogę zapomnieć. L4 leżące, czyli w teorii nie mogę wyjść z domu, a jedyne co uśmierza ból, to spacer.

2 polubienia

Mam stalkerkę a konkubina się na mnie za to obraziła.
Lubię czuć się winny bo łatwiej się przyznać do winy niż palić czas na dyskusje ale to już jest kurwa sroga przesada.

5 polubień

Stalkerke online czy w realu?

1 polubienie

Telefon

Spróbuj seksu

Blokowanie numeru nie załatwia sprawy?

W sumie to czuję się doceniony więc nie blokuję. Jestem brzydki i generalnie mało udany więc to dla mnie niemalże zaszczyt.
W sumie to piszę nie w tym wątku…

Dla nas jesteś piękny :yellow_heart::green_heart::people_hugging:

15 polubień

Twoja konkubina czułaby się tak samo doceniona, gdyby role były odwrócone, a Ty już googlowalbys jak pozbyć się dwóch ciał. W tym wypadku jeśli na to pozwalasz to 100% YTA. Nie warto. My Ci z @Tadek mozemy poprawić komplementy, a obejdzie się bez dramy.

10 polubień

Konkubina kilka lat temu miała stalkerka. Popełnił samobójstwo. Cóż za strata.
@piotrek69, @Tadek - to znaczy, że możecie być moimi stalkerami?

A… Mam jeden gorzki. PKP - jest Wi-Fi ale nie ma w nim internetu.

3 polubienia

Dzieki za reklamę :slight_smile: stworzona przez brata mojego najlepszego przyjaciela. Wszyscy znajomi i rodzina korzystają :slight_smile:

1 polubienie

Ja natomiast często uprawiam antistalking

5 polubień

Mogę do Ciebie dzwonić codziennie o 5:30 rano.

5 polubień