Google Stadia

Porównywał ktoś z Was z GeForce Now?

Nagrywanie bezpośrednio w Stadii zawsze jest w 4K z max framerate, nawet jak do usera dojdzie 144p. Nie wiem czy chromcast ma jakąś osobną opcję nagrywania, jak tak to pewnie faktycznie będzie widać grę tak jak wygląda.

Max pół roku i będzie działać świetnie.

1 polubienie

#nienawidzeDHL

Rant on:

Przypominajka Dhl w UK to zło w czystej postaci.
Przesyłka miała być wczoraj, doszła oczywiście jak mnie nie było w domu, bo DHL nie pozwala wybrać sobie godziny.
Ponowna dostawa była wstępnie zaplanowana na dzisiaj na dokładnie ta sama godzinę, bo czemu by spróbować o innej.
Ustawiłem więc odbiór z lokalnego magazynu, który mam całkiem niedaleko.
Nope, po wizycie w magazynie dowiedziałem się, że coś poszło nie tak. Paczka wróciła do sortowni ma być dostarczona jutro, o losowej godzinie…
Zawszę takie cyrki dhlem ehhh.
Rant over.

Google Promotes “Gender Neutral” Controller as Stadia Selling Point - Bounding Into Comics Neutralny płciowo kontroler. Coś chyba poszło źle.

Zdecydowanie odlecieli.

Szybko dorzućmy inne buzz words!

W końcu DHL łaskawie dowiózł sprzęt.
Konfiguracją łącznie z podpieciem i konfiguracją nowego chromecasta zajęła max 5 minut i od razu wszystko gotowe do gry.
Jako, że Chromecast jest podpięty kablem do routera wszystko jest dużo stabilniejsze, co w porównaniu z moim pc i jego ekranem oznacza, że grafika zawsze pozostaje śliczna. Według znajomego na moim telewizorze input lag jest spory, ale powiedział to samo o konsoli. Ja osobiście gram bez żadnych problemów. Dokupiłem AC Odyssey I to na serio jest bajka. 5s od kupienia gry się ona włącza.
Testowałem też na Ubuntu, śmiga. Wieczorem jeszcze odbędzie się test na pikselu 3a żony :wink:
Ja naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony sprzętem. Mam nadzieję, że się będzie streaming rozwijał mocno teraz, bo kurcze to jest wygoda. Ja mimo, że 2lata temu bym płakał, że input lag, na pc mniejszy a grafika lepsza i tak am być, to teraz wygoda i to, że niczym się nie przejmuje. Łapie pada i gram na jakimkolwiek chce sprzęcie i ekranie jest dla mnie dużo ważniejsze jak się okazuje. Żona też zachwycona, bo jak to się przyjmie żadne ‘skrzynki’ nie będą zagrażały domu…
Także ten, jak ktoś ma okazję i sensowny Internet polecam. Naprawdę hate w internecie jest baaaardzo przesądzony.

Ps w pokoju cisza, zasnę wiatraki nie huczą. Magia.

4 polubienia

Test Google Stadia - pochmurna przyszłość gier wideo - YouTube Ładnie wypunktowane wszystkie wady Stadi. Przy czym streamowanie działa tip top.

Stadia Pro 3 miesiące za darmoszke z Revolut!

Kilka dni że Stadia i powiem Wam, że jest dobrze. Oczywiście jest parę minusów wieku dziecięcego, ale jak nie lubię Google tak chcę żeby im to wyszło na maxa :slight_smile:

Na zdjęciu test na ziemniaku, jakiś i3, 4GB, oczywiście to nie jest 4K but that’s not the point. Ja już uwielbiam Stadie za podejście do tematu. Czekam aż Apple się ogarnie ze swoją durną polityką i wtedy totalnie będzie można grać na każdym urządzeniu. Stawiam, że nawet na lodówce :rofl:

1 polubienie

Hej, jak ktoś nie ma żadnej konsoli i YouTube Premium, a chciałby pograć w Cyberpunk 2077 w 4K za cenę samej gry to chyba nie ma lepszej opcji. :sunglasses:

Są ploty, że 1 grudnia na wejść do Polski Stadia.

3 polubienia

Jakiś link?
Mozę jakiś polecający cobyś coś zyskał? :smiley:

Jesczze tak dla pewności - gry kupione na stadii działają tylko tam nie?
Bo GeForceNow obsługuje steam i ma obsługiwać gog, więc grę mogę mieć kupioną tam i grać albo przez GFN albo na kompie (jak mam takiego który to uciągnie i uruchomi :P)
A w przypadku stadii o ile dobrze rozumiem mam vendor lock jak na konsoli - czyli albo wtedy gram na stadii albo w ogóle?

Tak. Póki co Geforce now zapowiada się dużo lepiej pod względem zakupu gier, ale póki co oferuje gorszą grafikę (teoretycznie, bo jak serwery będą daleko to i tak lepiej się będzie grać tam, gdzie ping i transfery lepsze i niższa max rozdzielczość niewiele da).

1 polubienie

https://stadia.com/link/home?si_rid=11413034485895732032

No I to jest główny problem - na steam, gog, ubi itp mam już bibliotekę gier które kupiłem w czasach gdy miałem jak grać, a na stadii zaczynałbym od zera. A obie usługi na raz ciężko trzymać bo obie oznaczają subskrypcje :confused:

Stadia sprawdzi się najlepiej jak nie masz konsoli.

Nie wiem jak GF ale tak jak pisałem wcześniej Stadia pewnie zadziała na lodówce z zainstalowanym Chrome. :sunglasses:

Jak planujesz dublować gry że Steam to bardzo to nie ma sensu.

PRO ma fajną zaletę, pograsz w grę i nie musisz wydawać fortuny na nią :slight_smile:

Kolejną zaletą Stadii jest zerowy próg wejścia :slight_smile:

Wszystko co napisałeś będzie prawdziwe tez jak zamiast stadia wstawisz XCloud :joy:

Ja naprawdę czekam aż to będzie działać na iPhone czy iPad :scream: zwłaszcza, że jako były posiadacz Xbox, Xbox 360, Xbox one mam już pewną bibliotekę gier zbudowaną :stuck_out_tongue:

Jeśli xcloud będzie dostępny tak jak Stadia to pierwszy się zapiszę…

Tylko jak chcę użyć xcloud na TV to konsola lub podłączony komp? W ogóle to xcloud będzie dostępny bez konsoli? Pewnie na MAC-u nie będzie albo będzie tak działać jak Office :roll_eyes: