Google Home Outlet

W neonet sprzedają po taniości powystawowe Google home. Było kilka osób zainteresowanych ceną 99zł. Ja już zamówiłem. Można niestety tylko 1 na osobę kupić.
https://www.neonet.pl/inteligentne-glosniki/wyprzedaz-google-home-inteligentny-glosnik-bialy-ga3a00417a14.html?tduid=bbaeca1f3b3bab9b6df1474088f94adb&affId=2381265&utm_source=tradedoubler&utm_medium=afiliacja

2 polubienia

jeśli ktoś potrzebuje więcej niż 1, to służę pomocą, bo ja nie potrzebuję, a to promo to chyba mocna cebula :onion:

Tylko to stare jeszcze nie Nest. Na Allegro można je wyrwać nawet taniej.

Kurde, no się oferta skończyła… @kamilstec masz 1, którego nie potrzebujesz :joy:?

1 polubienie

O wow, faktycznie. Pierwszy raz udało mi się wyrwa coś co tak krótko było dostępne.

Witam,

Z przykrością informujemy, że towar powystawowy nie jest już dostępny, w związku z czym zamówienie nie będzie realizowne i zostanie anulowane.

Ja przed sekundą takie info dostałem

Podobnie :confused:

@pawelorzech nie sądziłem że tak szybko się wyprzeda i nie kupiłem na zapas

U mnie to samo. Coś się tak obawiałem jak tak długo nie otrzymywałem potwierdzenia. Ja myślę, że ktoś się mógł na cenie pomylić. Smuteczek, bo cebula była niezła.

Jak chcesz to mam pączka do oddania, tylko wtyczka UK :wink: oddam w cenie wysyłki z UK lub jak się nie pali to będzie w Polsce za jakieś 3 tygodnie.

1 polubienie

Mogę spokojnie przygarnąć za trzy tygodnie! <3

To będę w kontakcie jak już dotrze do Polski :smiley:

1 polubienie

Gdyby Wasz deal nie wypalil to bede wystawial na dniach 3 paczki i home hub.

Po ile home hub chcesz sprzedać? Bo to też jest sprzęt, na który się nastawiam.

Nie mam pojecia w jakich cenach chodza, daj mi dzien lub dwa, zrobie zdjecia i podam cene.

1 polubienie

Jakby kogoś interesowało to są Google Home w opakowaniach zastępczych w X-Komie za 149 pln

1 polubienie