🚇 Gierki do "pykania w metrze"

Paweł,

Sprawdź sobie Pocket City. Osobiście nie posiadam, ale @neqson ogrywał to swego czasu i bardzo sobie chwalił. Co najważniejsze - nie masz żadnych in-appów, które są zmorą gier tego typu. :slight_smile:

1 polubienie

Football Manager 2019 i żadnej innej gry nie będzie Ci trzeba. :grin:

3 polubienia

Nie jestem osobą, która gra w mobilki w ogóle aaale od kilku dni mocno katuje Night of the fool moon.

Karcianko, deck builder W stylu Slay the spire. Czyli lapiesz karty klepiesz bossów, kupujesz karty, następna walka, czy inny event. Dobry model monetyzacji, bo płaci się tylko grosze za kolejne klasy postaci i tyle.

2 polubienia

Jest też na iOS

Więc biorę, może mi się spodoba, dzięki!

1 polubienie

Oj znam! Grałem. Ale najlepiej chyba na iPadzie jednak.

Przepykałem w to całą religię w klasie maturalnej ze znajomą w ławce xD Polecam bardzo serdecznie, odstresowuje. Najlepiej grać w dwie osoby, ale w jedną też spoko.

1 polubienie

To ja polecę całą serię gier Lifeline, linków nie podrzucę, bo andronid i nie chce mi się kombinowac, podam jednak tytuły :

  1. Lifeline
  2. Lifeline: Silent Night
  3. Lifeline: Halfway to Infinity
    Te 3 to seria o tym samym bohaterze, jednak wszystkie gry Lifline toczą się we wspólnym uniwersum (oprocz jednej) i warto ogarnąć całość, wiec reszta tytułów:
  • Lifeline 2
  • Lifeline: Crisis Line
  • Lifeline: Flatline

Inne uniwersum:

  • Lifeline: Whiteout

Do tego powstała apka Lifeline Universe w którym wychodzą kolejne epizody, ale jest słaba i zepsuli tym całość historii przez fragmentacje i mikroplatnosci.

4 polubienia

@pawelorzech też zassysam.

1 polubienie

coś ty zrobił najlepszego :smiley:

3 polubienia

Ta gra to jest zło, od kiedy na nią te 3 dni temu wpadłem z 8 godzin jak nic pyknelo i końca nie widać. A nawet hard mode nie ruszyłem.

Toż to jest legalna kokaina… od 45 minut powtarzam sobie to już ostatnia walka …

1 polubienie

Też pobrałem😉

1 polubienie

Ja polecam mobilny port Stardew Valley. Trzeba zapłacić piniondz, ale mamy całą grę która wcześniej wyszła też na pecetach i konsolach. Generalnie jest to super uspokajający symulator farmy xD dzień w grze leci ok. 20 minut, ale wersja mobilna zapamiętuje gdzie się przerwało, więc mimo że gra robi oficjalny zapis w nocy (growej), można wrócić w trakcie dnia w razie końca przejażdżki czy jakiegoś crasha telefonu.

2 polubienia

Ale to jest dobre !!

1 polubienie

Ja też…

2 polubienia

Nienawidzę was

---------EDIT----------

A z takich gierek rpgowo klikajnych to przypomniało mi się Knights of pen and paper, tez spoko giereczka do metra.

3 polubienia

Life is strange, ale to trzeba mieć więcej czasu :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Przeszedłem całe w jedną noc :smiley: ale life is strange super, wiadomo

2 polubienia

Life Is Strange to jedna z najpiękniejszych wizualnie (i wciągających też!) gier ostatnich lat.
I ten soundtrack! :heart:

6 polubień

PewDiePie miał współpracę w jednym z ostatnich odcinków z twórcą gry Archero:

Muszę powiedzieć, że bardzo przyjemna (chociaż nie wiem, czy działa bez netu, ale chyba tak). Potwierdź @pawelorzech!

2 polubienia