Garść freebies

Panie i Panowie,

Odgruzowuję chatę po remoncie i znajduję co rusz gadżety które może ktoś chciałby przyjąć w cenie przesyłki?

Np.

  1. Używany Fitbit Charge 2 HR z ładowarką i stosem pasków. Właśnie go naładowałem i wygląda na w pełni sprawny choć głowy za baterię nie dam. Ładowarka i stos pasków w zestawie.

  2. Repeater TP-Link TL-WA850RE - jak nowy

  3. BT Transmitter/receiver - nówka sztuka. Przyszedł, sprawdziłem, nie nadał się do mojego pomysłu. Zapomniałem zwrócić :sweat_smile:

  4. XIAOMI AC1200 router. Używany przez może dwa miesiące więc jest jak nowy. Jedyne wady: chiński standard zasilacza (dołączam przejściówkę), system w języku chińskim (dwie metody radzenia sobie z tym tematem: albo używanie aplikacji Xiaomi z wybranym językiem, albo używanie Google translate po zalogowaniu się do 192.168.0.1 - obie metody działają doskonale)

Wiadomix, kto pierwszy ten lepszy. Wysyłka do paczkomatu (bo ten mam w PL najbliżej) lub odbiór w Krakowie w przyszłym tygodniu.

Muszę wiedzieć dzisiaj czy ktoś się decyduje bo mus mi to spakować do bagażu.

5 polubień

Ja bym przyjął transmiter BT chętnie.

1 polubienie

Ja chętnie fitbita na testa

1 polubienie

Podeślij mi nr paczkomatu na priv pls

Biore router lub wzmacniacz a najchetniej oba🤓

1 polubienie

Ja chętnie wzmacniacz wiec może się podzielimy? :wink:

1 polubienie

Ok

1 polubienie

Wyślę Wam wiadomości jutro jak dotrę do PL. Wszystko się powinno zmieścić w najtańszych inpostach, nie pamiętam ile - 12 zeta? Coś koło tego.

Preferuje Revoluta, jak ktoś nie ma, dajcie znać na priv, zorganizuje jakieś PL konto.

4 polubienia

Halooooo

Jeszcze takie rzeczy. Wolałbym wszystkie razem ale mogę też osobno.

Może ktoś jest fanatykiem EDC

Z chęcią przygarnę torebki edc

1 polubienie

Są Twoje.

2 polubienia

Jestem wielkim fanem tego co robisz, bo ja tez po każdej przeprowadzce jestem wielkim rozdawaczem.
:handshake:

10 polubień

@msstefan podsunął mi pomysł na który nie wpadłem.

Panowie opłaćcie sobie sami inposta, zaadresujcie do siebie i wyślijcie mi tylko etykiety.

Będzie najprościej, bez revolutowania, kont, nie wiadomo jakich kombinacji.

Tylko wstrzymajcie się do wieczora, dzisiaj to spakuję i dam znać jak z wymiarami (żeby się nagle nie okazało że coś będzie większe niż najmniejszy inpost).

CC: @Rysiowy @pentragon @Patryk_Bijak @DentystaSadysta

7 polubień

Panowie,

Wszystko się zmieści w najmniejszym rozmiarze inpostu.

Zaraz Wam wyślę na priv mój mail i nr telefonu. Wyślijcie mi etykiety to jutro do wieczora powysyłam.

1 polubienie

Czy tam nie trzeba podawać paczkomatu nadawczego?

Przy nadawaniu w apce na pewno nie trzeba, nie wiem jak innymi metodami.

Chyba nie. Ale jakby trzeba było KRA122M

Wszystko poleciało. Mam nadzieję że nie pojebałem paczek. Dajcie znać czy doszło, przepraszam za jakość pakowania.

1 polubienie

Super. Wielkie dzięki. Jak dostanę coś innego niż “zamówiłem” to też się będę cieszył. W końcu darmowe pieniądze w formie gadżetów. :smile:

5 polubień

Za darmo i ocet słodki :stuck_out_tongue:

2 polubienia