🎮 Gamescom 2019

Nie wiem czy jest sens zakłada osobny topic dla GamesConu czy Cyberpunk, więc dam tutaj.

Cyberpunk wyjdzie na Google Stadia, więc nic nie przeszkodzi zagrać w niego np na smart lodówce :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Możesz założyć! Ale się jaram na to.

Jak ja się ucieszyłem. I w sekunde po tym przypomniałem sobie, że jestem w Polsce…

1 polubienie

Ja się na Cyberpunk bardzo jaram. Jaram się tak bardzo, że moja żona która nie umie w gry to dostrzegła i juz mi zapowiedziała że jak ta gra wyjdzie to ona zrobi wszystko abym mógł spokojnie pograć. Spodziewam się co najmniej tygodnia urlopu i wyprowadzki żony z dziećmi na ten czas do teściowej. :smiley:

1 polubienie

Superhot na Switcha właśnie wyszedł. 25 dolarów :expressionless:

Aha, w Rosji jest promocja i można go kupić za 25 ale złotych. Także jak ktoś chciałby…

Ja się zastanawiam, czy jak wyjdzie Apple game arcade to czy nie sprzedam przełącznika i nie zacznę grać ipad only :smiley:

No i znów się zastanawiam czy nie kupić (po raz kolejny) x-klocka…

policzyłem i wydaje wiecej niż te 5 euro miesiecznie na gry na ios. A gram tylko na iphonie wiec jak bede mogł pada podłączyć to abonament biore od razu. Jest już podany katalog gier?

Nie ma, a na gry pokroju Zeldy bym się w ogóle nie nastawiał tam.

Update: Pomieszało mi się, że na Switchu grałeś, jak na iphone to faktycznie będzie w sam raz dla ciebie. A plotki mówią właśnie o 5 eur/dol miesięcznie za arcade.

Na razie pierwsze zajawki.

Commandos 2 HD Remastered jeszcze w tym roku w wersji na Androida, iPada, MacOS, Windows, Nintendo Switcha, PS4 oraz XONE.

Yeah!! Fuck yeah!!
No, w to mogę grać w formie przenośnej, uwielbiam tą grę i do dziś zdarza mi się zagrać na makówce :slight_smile:

1 polubienie

No i teraz powiem tak - nie wiem czy to ma być film promujący czy zniechęcający… ale jakoś jakość tych pokazanych gierek nie zachwyciła mnie.

1 polubienie

Wiedźmin jako Keanu :kappa:

2 polubienia