🏎 Formuła 1

https://x.com/pawelf1/status/1766406844681969740?s=46

Niektórzy ludzie po prostu lubią gdy świat płonie.

Za każdym razem jak widzę taki url to zastanawiam się co to za produkt w sklepie xcom

3 polubienia

Dżizas, myślałem, że to tyłka ja tak mam :smiley:

Sorry ale muszę dać :-1:t2: za źródło.
Jeszcze spidersweba wrzuć.

Nikt nie pisze o juniorze Ferrari?
Chyba mamy faworyta do kontraktu na 2025

Ale chyba w Haasie. Bo Ferrari ma już komplet

2 polubienia

Ollie top, ale niestety do jakiegoś teamu krzak, przynajmniej do czasu emerytury LH. Zniknie tak samo jak Lawson :frowning:

Behind F1's Velvet Curtain świetny artykuł o f1. Zdjęty po godzinie ale zrozumiecie czemu po przeczytaniu :smile:

1 polubienie

Polecam ten odcinek. Pozwala zrozumieć podejście Sergio do wielu spraw.

1 polubienie

Albon rozbił swoje auto więc pojedzie cudzym

https://powrotroberta.pl/2024/03/oficjalnie-williams-zabiera-auto-sargeantowi-jak-to-tlumacza-co-mowi-logan.html

I nie podoba mi się ta decyzja. Szanse na punkty i tak mizerne, a Logan co dostał lowkicka w wiarę w siebie to jego :confused:

To obstawiamy kiedy Liam Lawson wraca? Bo ja stawiam ze w nastepnym tygodniu.

1 polubienie

Ale że Sainz zaraz po operacji z takiej strony się pokaże w eliminacjach, to bym się nie spodziewał.

Naprawdę czekam na moment, gdy jutro po 16tej odpalę sobie powtórkę wyścigu nie znając wyników :slight_smile:

Oczywiście emocje dotyczą walki o miejsca 2-10.

1 polubienie

No ciężko się to ogląda. Chyba niech faktycznie Daniel się weźmie za ten Nascar.
Mimo całej mojej sympatii do niego poza torem, to ciężko już w jakikolwiek sposób jego obecność w F1 usprawiedliwiać.

4 polubienia

Emocje jak na grzybach

Dżordż XD

3 polubienia

Ja sobie od razu pomyślałem, że jakiś upgrade miał.

1 polubienie

Alonso za co dostał karę za akcję z George? Nie śledzę teraz dogłębnie. Nienaturalnie zwolnił przed tym zakrętem?

Edit. Znalazłem Fernando Alonso hit with post-race time penalty in Australia over ‘potentially dangerous’ driving before George Russell crash

1 polubienie

Forza Ferrari!

Grande Carlos!

Grande Charles!

Grande Strategia! Grande PitStop!

image

1 polubienie