🏎 Formuła 1

:100::100::100:

2 polubienia

A propos epickich ujęć to nigdy chyba nie przestanie mnie fascynować to, z ilu perspektyw mozemy zobaczyć Vettela i Leclerca w Brazylii.
Jak teraz to oglądałem w DtS, to poczułem się jak stary dziad, bo aż do siebie w pewnym momencie powiedziałem „kurde, jaka technologia. to jest XXI wiek!” :smiley:

1 polubienie

A Lewis nadal z iPXs. Chyba jednak nie było tej podwyżki :wink:

2 polubienia

Znajac go to pewnie ma ekologiczne podłoże.

GP Bahrain bez udziału kibiców !!
No to się narobiło… ciekawe jak pozostałe wyścigi - bo jednak finansowo nie każdego może być stać na zorganizowanie wyścigu bez udziału publiczności, czyli bez wpływów z biletów.

Mclaren nie będzie brał udziału w wyścigach, w Australii… ciekawe kto dalej.

Taaa… bo lepiej zrezygnować z zespołu niż z $$ za bilety :smiley:

ja od początku nie wierzyłem, że ten wyścig wystartuje. Za szybko się wszystko zmienia, żeby oni stali okoniem. LH to już w ogóle po bandzie pojechał z wypowiedziami.
Nawet jeśli pojedzie wyścig i np. 80% zespołów stawi się na starcie to będzie to tak smutne widowisko, że zapadnie na długo w pamięci. Imho lepiej jak np. piłka nożna zawiesić teraz wszystko na 2 tyg. i ruszyć trochę później z rozgrywkami niż zwiększać potencjalne zagrożenie.

Obawiam się, że to by się raczej skończyło anulowaniem tego sezonu i moglibyśmy się do 2021 szykować już w kwietniu.

to jest lekka skrajność bo mogliby zacząć sezon od Europy po prostu. Natomiast wcale nie jest powiedziane ze tak nie byłoby “lepiej” a finalnie skończy się i tak sporym niewypałem. Obym nie wykrakał ale WSZYSCY odwołują imprezy a F1 twardo na swoim. To jak w bajce o dębie i trzcinie. Czasem nie warto się z koniem kopać.

2 wyscigi byc moze sie odbeda, ale potem to juz pewnie bedzie koniec. Ciekawe czy uznaja te dwa wyscigi za miarodajne do decyzji o mistrzostwie swiata? Jest jakas ilosc wyscigow ktora musi byc rozegrana aby mistrzostwa byly wazne?

Odwołane. Statement lada moment.
To jest większy shitshow, niż Brexit.
Cieszy mnie tylko to, ze dwa tygodnie temu posypał mi się wyjazd na to GP, bo chyba bym cholery dostał. Nie rozumiem dlaczego czekali do ostatniej chwili z ogłoszeniem tego, co wszyscy wiedzieli, ze nieuniknione. NBA traci wielokrotnie więcej pieniędzy na wstrzymaniu sezonu i decyzje podjęli szybko i stanowczo. Duch Berniego jeszcze w F1 nie umarł i ma się dobrze. :face_with_symbols_over_mouth:

1 polubienie

Jak ten sezon się nie odbędzie to chce zwrot za f1tv :grin:

nie wyobrażam sobie żeby podjęli inną decyzję. Nie wiem jak w pozostałych miejscach (w szczególności w AUS) ale w PL mam wrażenie, że nastroje społeczne tak szybko się zmieniają, że mało kogo obchodziłby wyścig rozgrywany o 6 czasu lokalnego…

A co mnie tam nastroje społeczne jak ja chcę wyścigi oglądać :stuck_out_tongue:

1 polubienie

ja wlasnie anulowalem odnowienie subskrypcji, ktore mialo nastapic 30 marca. JIT :wink:

Dla mnie to jest hit, ze to jeszcze nie jest oficjalnie potwierdzone, bo my ze znajomymi mieliśmy ogarnięte Paddock Club passy i cześć z nich pojechała i… ja dostałem grubo ponad 2h temu od nich info, ze opiekuni tam nie miejscu już ich poinformowali, ze nic z tego nie będzie i dają info w jaki sposób dostaną zwrot kosztów i jak mogą się ubiegać o odszkodowanie za hotel/bilety, jeśli będą mieli problemy z załatwieniem tego przez ubezpieczenie kart.
A FIA/F1 na razie cisza :man_facepalming:t2:

Ja w najgorszym wypadku będę oglądał historyczne wyścigi

FP1 za 6h a my dalej nie mamy oficjalnego info. :rofl:

A ja trzy dni temu kupiłem dostęp do Eleven w Playerze żeby móc oglądać :frowning: Z drugiej strony, najważniejsze żeby tam byli wszyscy zdrowi, nawet kosztem dziur w sezonie.

1 polubienie