🏎 Formuła 1

No nie wiem, w tym sezonie mamy całkowicie nowe konstrukcje.
Wiec podejrzewam że budżet na nie był całkowicie inny.

Co nie zmienia faktu, że całe te limity budżetowe w F1, to dla mnie bardziej zawody kreatywnej księgowości.
Spółki marki, córki i kochanki.

Ogólnie zeszło roczny tytuł VER jest i tak kontrowersyjny. Ale odbieranie go po niemal roku, jest głupotą.

Tak wielka organizacja jak FIA, a burdel tam jak w polskim sejmie.
Wszystkie ustawy na kolanie pisane i byle się kółka kręciły, a pieniądze płynęły.

wlasnie FIA to nie jest wielka organizacja. Co ciekawe jest to organizacja … non profit

Masz racje. Dzięki Bogu za Twoja ekspercka opinie. Jak zwykle potrafisz mi poprawić humor jednym wpisem! :slight_smile:

Lewis to naprawdę nie jest moja woda. Ale nie jestem ani ślepy ani zaślepiony w jakakolwiek opcje i dlatego mega, MEGA doceniam jego wywiady po wyścigu. To jest chyba jedyny kierowca, który za każdym razem dziękuje kibicom cokolwiek by się nie działo. Dla mnie to jest o tyle istotne o ile było widać podczas lokcdownow jak dużo każde wydarzenie sportowe traci bez kibiców.
I to jest aż dziwne ze tak niewielu kierowców (poza wyścigami „domowymi”) to tak docenia.

Mi najbardziej żal Seba.

Mi też bo mechanicy skopali mu wyścig. Doceniłbym też MAG 30+ okrążeń na pośredniej mieszance i w punktach.

Najgorsi są w tym roku sędziowie. To ile jest zmian po wyścigu to już jest masakra.
Zwłaszcza, że to, że Perezowi i Alonso należały się żółto-czarne flagi widział chyba każdy, poza sędziami.

Nie wiem czy wszyscy widzieliście ploteczki, ale podobno porsche ma kupić pół williamsa i bardzo mnie to uszczęśliwia.
Miliard razy lepiej, niż Porsche, tfu, RBR.

2 polubienia

A Audi Saubera. Koncern VW na ostro wchodzi do F1.

No tak ale to już oficjalnie potwierdzone to wszyscy widzieli, wiec nie pisałem.

Ale jejku jakie to porsche williams może być wspaniale. Szkoda, ze to jeszcze kilka lat, bo nie mogę się doczekać.

1 polubienie

xD

2 polubienia

20221111_220242

1 polubienie

Jest mi tak szkoda tego sezonu.
Liczyłem na fajną walkę fer i byków.
Ale Ferrari odjebalo swoje. Red bull mocny jak nigdy. Mercedes za późno obudzony. :frowning:
Ale wyścigi nadal oglądało się miło i sympatycznie

Leclerc pięknie podsumował.
Forza Ferrari!!

No i duży prezent od losu dla Magnussena. Niech ma, czemu nie.

1 polubienie

trafilo sie slepej kurze :wink: ale to co odwalilo Ferrari to jakas masakra. Nie dosc ze wypuscili go na zlych gumach to pojechal tak kolejne kolko. Ktos go tam chyba nie lubi.

1 polubienie
1 polubienie

image

1 polubienie

Jak kibicowałem Maxowi w walce z LH to za dzisiejsze zachowanie kij mu w szyje. Egocentryczny bencwał.
Po tym co Sergio zrobił dla niego pod koniec zeszłego sezonu. Jeżu co za pajac.

5 polubień

Niby człowiek wiedzioł, ale się trochę łudził. Chyba taka cecha mistrzów w F1 że są chujami dla swoich kolegów z zespołu.

Niby tak. Ale moim zdaniem świat jest w takim miejscu w jakim jest bo jest więcej egoistów niż wspoldzialaczy. Egoistów w imię własnej dumy, dupy czy innych bzdetów. Tak mnie to trigeruje ze gdziekolwiek takie zachowanie może być pochwalane.
Idź se mieszkać na bezludna wyspę obsypany złotymi monetami. I się nimi udław. Ide po meliske… z whisky najlepiej. Jprdl