🏎 Formuła 1

Największym zaskoczeniem jest dla mnie Ferrari.
Jak tak dalej pójdzie to będą rywalizowali z alfa i haas.
PS za to GRO mnie w ogóle nie zaskoczył, on powinien zwolnić miejsce w aucie już dwa lata temu.

2 polubienia

Lando!!! :heart_eyes::muscle::facepunch: (to nie jest spojler!)

2 polubienia

Co to Się wydarzylo w Ferrari
Lando I Sergio zrobili piękne show

1 polubienie

Cieszy mnie to strasznie. Mam wrażenie, ze on przez okres tej przerwy dojrzał o kilka lat. Ogląda się go jak zupełnie innego kierowcę.
Teraz, kiedy jestem na Sainza obrażony za to, ze nie klęknął z Lewisem, moimi top 2 ulubieńcami są Lando i George i raczej nie sadze, żeby coś się w tym temacie zmieniło.
Oczywiście poza Vettelem. Vettel to miłość forever.

1 polubienie

Co prawda jestem w tym wyścigu na 12 okrążeniu, ale co to się stało wczoraj to IMO wina LEC i trochę mi szkoda VET bo skończy ten sezon nie pokazując swojego potencjału i zostanie zapamiętany jako mistrz który dostał wciry od LEC i za to wyleciał z hukiem z ferrari.

1 polubienie

Chyba że rb go przytuli, bo albon wygląda średnio

Myśle, ze to by było ciekawe, ale ich polityka to stawianie na młodych, a Vet to już przeszłość.

Też jestem zdania, że to byłby jedynie marketingowy (chociaż, czy aby na pewno pozytywny?) ruch. Nie dałoby to zespołowi nic w dłuższej perspektywie bo mimo, że Albon jeździ na razie jedynie poprawnie to trzeba mu dać szansę.
Choć z drugiej strony Seb ma tylko 33 lata więc jeszcze trochę na dobrym poziomie może pojeździć a wszyscy wysyłają go już na emeryturę.

A tak trochę z innej bajki - ile jeszcze czasu dajecie Mattia Binotto zanim wyleci z hukiem? Bo ja obstawiam, że opuści ferrari szybciej niż Vettel.

Mattia, Honda, Gunter, Claire (obym się mylił co do hondy)… to są osoby, które może i są dobre w zarządzanie ale nie w F1. Tu trzeba kombinować, mataczyć, kłamać, wymyślać historie, układać się, mówić ze „to nie moja ręka” (w to akurat to Claire umie).
Trzeba się umieć znaleźć w rzeczywistości szamba i wyjść z nieco cały na biało.
Mam nadzieje (ja tez naiwniak) ze to się trochę pod Liberty zmieni i ten sport będzie trochę czystszy. Ale obawiam się ze tak nie będzie. Bo to są motorsporty na najwyższym szczeblu. To jest immanentna cześć tej moto-gry.

Ja to ogólnie nie akceptują żadnych słów krytyki wobec CW, wiec ostrożnie tu proszę.

A ! Zapomniałem o jednym zespole, który od lat trzyma człowieka który go ciągnie w dół - Haas :slight_smile:
Obu kierowcom kontrakty kończą się z końcem roku, pytanie tylko czy Gene Haas tyle doczeka, czy sprzeda zespół wcześniej… ale czego się spodziewać, jak masz GRO w zespole, który w ostatnich sezonach to bardziej jak dywersant jeździ niż kierowca…

Ufffff, dobrze ze możemy się niezgadzać!!! Nawet w temacie CW :wink:

Mi po ludzku zwyczajnie szkoda CW trochę wrzucona na głęboką wodę w męski świat gdzie trzeba rozpychać się kutasami łokciami. Mam nadzieje, że sobie poradzi i wyjedzą z tego.

Mi jej akurat nie szkoda w ogóle, szkoda mi zespołu z historią który przy niej jako dowodzącej tonie niczym stara dziurawa łajba.

No tak. Przecież jest tylko biedna, nieporadna kobieta w męskim świecie. Jak ona sobie ma poradzić bez fiuta.

1 polubienie

Możesz :smiley:

A poważnie - naprawdę mi szkoda tego zespołu. I smutno się robi i mam nadzieję, że znajdzie się tam inwestor który to ogarnie, ale wtedy już nie będzie to taki ewenement w dzisiejszych czasach czyli zespół “rodzinny”.

@piotrek69 ale Ty masz jakiś argument, żeby jej bronić i robić takie sceny? Czy po prostu uważasz, że wszyscy się nie znają, słuchają pojeba o nazwisku Gutowski i są debilami bez własnego zdania? Chętnie usłyszę dlaczego nie można kogoś krytykować!

Pewnie sobie poradzi, ale z fiutem było by łatwiej.

Slabe zespoły były i będą. Musza być słabe aby były mocne. Jak by wszystkie były mocne to by było nudno. Np dzięki temu że Ferrari jest słabe to jest ciekawie. Ja tam nie mam żadnych chciejstw zawiązanych z f1. Po prostu oglądam i cieszę się tym co widzę

1 polubienie