Focus Mode

Podzielicie się swoimi focusami.

Próbuje coś porobić ale zaciąłem się już na pierwszym pomyśle. Może źle do tego podchodzę. Chce aby po włączeniu trybu „praca” aplikacja „A” zaczęła mi wysyłać notyfikacje, po czym jak zakończę robotę i wyłącze tryb, aplikacja nie dawała o sobie znać.

Myślałem, że wyłącze notyfikacje i pozwolę w trybie Praca wysyłać z aplikacji A notyfikacje ale nie zadziałało. Wiec pomysłów nie mam.

Edit: ustaliłem tak ze zawsze mam jakoś tryb focusu włączony i ma „Personal” mam wszystkie powiadomienia włączone oprócz aplikacji „A”, natomiast w trybie „Pracy” już wszystkie wszystkie aplikacje - łatwiej by mi było pokazywać które aplikacje w danym trybie nie wysyłają notyfikacji :slight_smile:, zamiast dwa razy dodawać te 30 aplikacji raz bym zakazał jednej :confused:

4 polubienia



Tak to u mnie wygląda - tylko kilka aplikacji może wysyłać powiadomienia, dodatkowo mam osobny ekran na ten focus

Hej, może coś mi podpowiecie, bo Google nie daje rady. Mam taką dziwną sytuację, że jak rano wyłączam sleep mode i robię to w ten sposób, że trzymam dłużej i wybieram tryb Dom to iPhone me automatycznie, natychmiast przeskakuje na tryb Czas dla mnie. Mam ustawiony harmonogram, ale czasami budzę się przed nim. W trybie Dom mam ustawione miejsce, gdzie powinien być aktywny, czyli dom.
Nie wiem czemu tak jest. Mogę rozumieć, że jak się automatycznie wyłącza tryb sen to różnie może być, chociaż mógłby się przełączyć na ostatni aktywny tryb czyli dom, bo taki był, ale czemu próbuje być mądrzejszy ode mnie kiedy robię to ręcznie?