Fitbit charge 4 kupować czy czekać na 5?

opłaca się teraz kupować roczną 4 która już nieco staniała do 500 zł. mniej więcej czy czekać na 5 która prawdopodobnie wyjdzie za rok

tak się zastanawiam czy to że teraz firma należy do googla coś zmieni w kwesti 5 conowo ? jakaś lepsza kompatybilność z urządzeniami googla ?

Nie sądzę żeby się coś zmieniło cenowo, a znając google na poprawną integrację z GFit trza będzie poczekać jeszcze z półtora roku. A na porządną integrację i np. GPay jeszcze dłużej.

Ja osobiście w którymś momencie stwierdziłem że Fitbit jest mocno przepłacony (a byłem posiadaczem pierwszego potem Fitbit HR i Fitbit Charge HR 2).

Niby tak i można zrobić to co Ty, czyli wziąć MiBanda. Z drugiej strony FitBit ma jedne z lepszych algorytmów do śledzenia snu, podpowiada co i jak robić, żeby poprawić “parametry” i się lepiej czuć. I podobno to działa.
Tutaj np. test właśnie śledzenia snu: https://www.youtube.com/watch?v=NYRq4ahPJ2c
Ogólnie polecam ten kanał, bo gość robi naprawdę spoko analizy porównując opaski z urządzeniami profesjonalnymi, lub pół profesjonalnymi szczególnie w kwestii snu.

Wkurza tylko to, że pomimo wysokiej ceny za część funkcji trzeba płacić w FitBit premium.

2 polubienia