Fiat 500 Cabrio RED 2022

Cześć mam (a raczej @_jakub ma, ale ja tu mam chyba większą wiarygodność) na sprzedaż samochód - Fiat 500 Cabrio z 2022 roku w specjalnej edycji (RED) z napędem hybrydowym (mHev). Auto zostało zakupione w polskim salonie w 2022 roku i posiada gwarancję. Co więcej, przebieg to tylko 1176 km, a auto jest w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Został wykonany zalecany serwis w ASO po 1000 kilometrach (wymieniony olej i filtry).

Fiat 500C to samochód idealny na jazdę po mieście, szczególnie latem. Dzięki niewielkim wymiarom porusza się z łatwością po ulicach, a podczas jazdy można otworzyć materiałowy dach auta, który jest sterowany elektrycznie. Wersja wyposażenia (RED) cechuje się krwistoczerwonymi akcentami, co dodaje mu jeszcze więcej uroku. Z udogodnień lubianych przez Wąsaczy samochód posiada Apple CarPlay i Android Auto.

Cena dla Wąsaczy: 69 420 zł

Zdjęcia















Kontakt

DM na forum: @_jakub
Numer telefonu: 577810769
Telegram: Telegram: Contact @tojestjakub

Auto jest dostępne do odbioru w Elblągu.

18 polubień

Lajków tyle dajecie, to weźcie kupcie, dobra?

4 polubienia

wziąłbym ale nie SUV, nie pickup, za malutki…
:slight_smile:

2 polubienia

To może dla swojej wybranki serca, albo dziecka xD

2 polubienia

Karolina ma XC40 (4 miesięczne), a młoda dopiero 3,5 roku:)

3 polubienia

“3000 zł i jestem jeszcze dziš. Lepszej ceny pan je zobaczysz”

4 polubienia

Zamienię na wąchacz od golfa xd

13 polubień

Wąchacz to jakiś kink?

3 polubienia

Chodzi o ostatnie sprawy w temacie o pracy

2 polubienia

Ja tam się boję zaglądać xD

2 polubienia

Za drogo o 480

7 polubień

No to idealnie, tego wrzuci do bagażnika i będzie w nim młodą po markecie wozić jak na zakupy pojedzie

12 polubień

do czegos takiego jest Yukon tam wejdzie wszystko:)

1 polubienie

Mamy Wąsy w Elblągu?

1 polubienie

No a jak :wink:

1 polubienie

Ja z Braniewa :smiley:

1 polubienie

XD

Brałbym, bo się baaaardzo powoli zbieram do kupna małego auta miejskiego, ale ten jest trzydrzwiowy a warunkiem jest awaryjne wsadzenie do auta przynajmniej dwóch fotelików (gdyby główne auto do przewozu dzieci było w warsztacie albo coś), choćby na styk, ale jednak. A szkoda, bo ten Fiat jest śliczny.

1 polubienie

przez dach maybe?

2 polubienia

Foteliki na upartego wejdą na tył, może wsadzanie i zapinanie w pasy dzieci nie będzie najwygodniejsze, ale się da.