Etui na paski i akcesoria Apple Watch

Cześć,
czy ktoś może kojarzy jakieś fajne etui do przechowywania pasków i ewentualnie innych dodatków do Apple Watch? W sklepie AOS jest takie coś https://www.apple.com/pl/shop/product/HNMV2ZM/A/etui-von-holzhausen-na-paski-do-zegarka ale szukam też innych produktów. Warunek: dostępne od ręki w PL i nie jakaś tanizna, bo szukam prezentu dla kogoś, kto ceni sobie jakość, a właśnie pasków do Watcha ma jakieś miliony :stuck_out_tongue:

1 polubienie

nie wiedziałem, że tego chcę. Mój portfel nie dziękuje za pokazanie tego futerału :confused:

7 polubień

+1

totalnie tego nie potrzebuję, ale absolutnie chcę

3 polubienia

Macie jakieś sprawdzone skórzane paski do Apple Watch które nie kosztują ponad 500zł?

Wild leather się przewijał w temacie o portfelach, był chwalony za jakość skóry, a paski do AW tez robi

1 polubienie

Faktycznie. Zupełnie o tym zapomniałem. Nawet sobie zakładkę zrobiłem z któregoś z postów. I faktycznie planowałem kupić u nich pasek jak się dorobię :watch:

2 polubienia

Ja tam kupiłem i jestem bardzo zadowolony :wink:

1 polubienie

Tak z głupia frant zapytam - czy was też odparzają gumowe paski Apple??



Pasek oryginalny, z zestawu od Apple.

1 polubienie

Absolutnie nie!

1 polubienie

Dokładnie tak, mam podobnie. Materiałowe na rzep najlepsze imo

Możesz mi pokazać uczciwie jak nosisz zegarek? Bo wyczuwam, ze zobaczę ściśnietą parówkę.

3 polubienia

Aż tak to nie, ale zdarzało się.
I nie było reguły - teraz ten sam pasek w ogóle nic mi nie robi.
Polecam te szmaciane na rzepy. Chyba, że planujesz aktywność związaną w wilgocią (w tym mycie rąk i chodzenie w deszczu).

Właśnie nie. Mam o jedną dziurkę luźniej niż nosiłem garmina.

To wygląda jak uczulenie?

1 polubienie

Ja tak miałem pod  zegarkiem. Musiałem pamiętać, żeby go od czasu do czasu przesuwać. I czasem się blokował jak był chociaż minimalnie luźniej.

Może to głupio zabrzmi, ale mi się kiedyś też tak zaczęło babrać.
Tylko, że ja trochę niewiedząc dlaczego doszedłem do wniosku, że to może brak witamin. Był to jakiś moment, w którym miałem dużo do zrobienia, dużo stresu, więc gorzej się odżywiałem. Przestałem nosić na dwa tygodnie, zacząłem brać witaminy i smarować aloesem. Zacząłem też lepiej jeść. Po mniej więcej tym czasie założyłem Apple Watch z powrotem i do teraz mam spokój. Czy to było od tego? Nie wiem, ale witaminy i lepsze odżywianie pewnie nie zaszkodzą :smile:
Myślę, że po prostu po skórze bardzo szybko widać, jak się w danym momencie prowadzimy :wink:

2 polubienia

Ja z kolei miałem tak zimą przy silikonowym pasku w Garminie. Po zmianie na nylonowy problem zniknął i mimo gorąca nie powrócił.