Electronics Show 2019 - Ptak Warsaw Expo

Już w najbliższy weekend odbywać się będzie w Warszawie Electronics Show - Największe targi elektroniki użytkowej w Polsce. Zeszłoroczny edycja była całkiem ciekawa i dało się wyciągnąć duuuużo ciekawych fanów #cebula, ale i obejrzeć wiele nowinek technologicznych.
Czy któryś z Wąsaczy tu obecnych zamierza się wybrać na ww targi?

3 polubienia

poszedłbym ale z UK daleko :frowning: na cebula-fanty zawsze chętny :grin:

Ja się wybieram i pewno jakąś relację video i/lub audio zrobię. :slight_smile: Wjeżdżam na karcie VIP (bo Arlena dostała przesyłkę od nich xD).

5 polubień

Uuu, my będziemy w sobotę, może uda się gdzieś minąć i przybić piątkę :slight_smile:

1 polubienie

Ja właśnie jeszcze nie wiem kiedy dokładnie pojadę, ale sobota w sumie może być. :smiley: Pozostańmy w tym słynnym kontakcie, bo też chętnie przybiję pionę! :smiley:

2 polubienia

W niedziele tez będzie?
To jest szansa ze również wpadnę.

A jak nie to pewnie Wojtek lub inny Klawiatur wrzuci relację.

1 polubienie

Kurde, zupełnie szczerze dzisiaj mi się nie chciało tam jechać. xD Ale spróbuję jutro, chociaż jak byłm w zeszłym roku to hehe nic nie było ciekawego… :stuck_out_tongue:

Ale są w tym roku moje ulubione Super Soco, więc może się chociać przejadę na elektryznym motorku. :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Polecam, my z @Eviline spędziliśmy tam dzisiaj czas od 12 do 16 i sie świetnie bawiliśmy. Dużo fantów wpadło no i pierwszy raz jeździliśmy na hulajnogsch elektrycznych.

2 polubienia

Nintendo się wystawiło z labo i milionem gier do ogrania, w media markt - 15% na zakupy na targach, teraz to zajmuje dwie hale, jest dużo więcej wszystkiego niż rok temu. Dodatkowo pół jednej hali w chińskich stoiskach, mnóstwo rzeczy do smart home w tym totalnych świeżynek wchodzących do Polski, oczywiście darmowa kawa, woda, soczki, cukierki, długopisy - czego dusza zapragnie i o wszystkim na luzaczku można pogadać z “ekshibicjonistami” (hehe). Teraz @Pacimierz mi płacze że chce hulajnogę elektryczną, a ja płaczę że powinniśmy mieć dwie żeby się wozić razem.

4 polubienia

No to ten, trochę się tych pierdół nazbierało. Jeśli ktoś wie co to jest to białe świecące coś, to byłabym bardzo wdzięczna za podpowiedź, bo na razie wpadło do szafki z ozdobami świątecznymi bo świeci i da się powiesić, więc kto mi zabroni :sunglasses:?

1 polubienie

Swoją drogą te sluchawcy wygrałem w jakimś losowaniu w Internetach chodzą po 80zł. Ktoś z Was może o tym słyszał?
Dźwięk mają płaski i nadają się tylko jako takie słuchawki zapasowe jak normalne się rozladują.

… to chyba opaska zakładana na kostkę dla biegaczy/rowerzystów/pieszych, świecąca po to, żeby było ich widać.

1 polubienie

Byłem, wrzucam:

Pozdrawiam!

4 polubienia
Spoiler

Głośnik na szyję, jednokółka

to sztosy są, nie przesadzaj :crazy_face:

1 polubienie

to opaski na buty/kostki do biegania czy rolki etc wieczorem lepiej widać takie osoby na chodniku/ścieżce w lesie :wink:

… o czym napisałem tutaj:

o! faktycznie :slightly_smiling_face: no to tak jak @Rzast napisał :grin:

1 polubienie