Dziennik tankowań

Cześć.
Przesiadłem się wczoraj z androida na iOS. Dotychczas tankowania auta zapisywałem sobie w aplikacji Fuelio, która jest bardzo spoko. Czy jest coś wartego uwagi na iOS? Może da się przenieść backup?

1 polubienie

Przetestowałem niedawno kilka tego typu aplikacji na iOS i wg mnie najlepsza jest Drivvo.

1 polubienie

Używam motostat, wersja web

Ja też używałem drivvo i polecam.

Dlaczego używałem? Bo w.pewnym momencie doszedłem do wniosku, że szkoda mi na to czasu.

1 polubienie

U mnie wpisywanie tankowań jest jedynie pretekstem do zapisywania przebiegu w celu uzyskania przypomnień o sprawach serwisowych typu wymiana oleju czy rotacja opon. Dla samych tankowań też szkoda by mi było czasu.

O wymianie oleju przypomina mi samo auto, opony to raczej kwestia pory roku, ewentualnie zużycia bieżnika, więc… w sumie po co? :slight_smile:

2 polubienia

Mi auto przypomina o oleju co 30tys. km a wymieniam co 15. Opony w pickupie mam całoroczne i muszę przekładać co 10-15 tys., żeby równo się zużywały.

4 polubienia

Ja jak zwierze takie rzeczy zapisuje sobie w Excelu :stuck_out_tongue:

5 polubień

Nie wiem jakie masz auto, ale ja w ASO poprosiłem o zmianę cyklu przypomnień o serwisie z 30k na 15k i to działa :slight_smile:

1 polubienie

Mi przypomina co 15kkm bo tak sobie ustawiłem. Żyjemy w XXI wieku, OBD2+jakiś program do tego to nie jest majątek, a ułatwia życie :smiley:

Mam interfejs, ale nie znalazłem aplikacji, w której można by to zmienić w Fordzie. A czego używasz?

https://maxiecu.com/pl/

Zobacz sobie w funkcjonalnościach, czy twój model jest wspierany :slight_smile:

Ja dodam od siebie, że jeśli preferujesz tankowanie na Orlenie to jest aplikacja OrlenPay, w której zapłacisz przy dystrybutorze i będziesz mieć wgląd w historie :slight_smile:

1 polubienie

Znam
Używam od momentu wprowadzenia. Dzięki.

Potentat w tym temacie to chyba pierwsza tego typu aplikacja która się pojawiła w Europie:

Używam chyba od 15 lat, można w niej znaleźć ogromną ilość statystyk wszystkich eurropejskich aut.

2 polubienia

Po krótkim researchu dowiedziałem się, że moja ulubiona aplikacja do tankowania z Androida -Fuelio jest w fazie testów na iOS. :slight_smile: no to czym prędzej się zapisałem na TestFlight i mam. Rownolegle używam tez Drivvo.

Obsługuje różne waluty?
Bo dla mnie w drivvo brak obsługi wielu walut był problemem.

1 polubienie

Ja dostałem link przez grupę na Facebooku. Nie wiem czy będzie ci mój skopiowany link działał

Ten skopiowałem z test flight:

1 polubienie

Dzięki. Widzę, że to należy do sygic a ich nawigacja była pierwszą aplikacja w app store za którą zapłaciłem xd więc sygic ma u mnie kredyt zaufania.

1 polubienie