Dzielenie Apple One

jak ktoś ma w ramach rodziny wykupiony pakiet GB indywidualnie to najpierw zapełnia swoją przestrzeń a reszta zjada przestrzeń rodzinną?

1 polubienie

Nie wiem.
Obie przestrzenie mam współdzielone.

2 polubienia

Mogę się mylić, ale jeśli ktoś z rodziny, ale nie założyciel, ma wykupiony osobny pakiet to chyba nie może korzystać ze wspoldzielonych GB…?

W sensie że gdyby chciał korzystać z rodzinnych GB, to anuluje mu się indywidualna subskrypcja gigabajtów

Jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić

1 polubienie

nie, bedzie jako bonus ja mam family +2tb dodatkowo bo sie nie miescilismy. wszystko sie sumuje i sa dwie osobne subskrypcje jedna rodzina druga miesce.

Ale Ty pewnie jako założyciel masz dokupione +2TB, a co jeśli inny użyszkodnik z rodziny dokupi?

nie mam pojmy:) jak ja dokupilem te 2tb to jest dostepne dla wszystkich znaczy sie dla mnie i Karoliny.

No właśnie. Ja też tak mam ale pytanie co jeśli członek rodziny dokupi sobie prywatnie space w iCloud

W Polsce niestety nie ma Apple One z 2TB pakietem :disappointed:

1 polubienie

Jeszcze raz.
Mam iCloud w wersji 2 TB

Zamiast Apple TV+ chce sobie kupić Apple one. Zatanawiam sie co by było gdybym downgreadowal iCloud do 200 GB + 200GB z apple one i jak ktoś chce więcej to niech sobie indywidualnie dokupi miejsce w iCloud.

Z tego co kojarzę bo już dawno anulowałem to każdy może sobie wykupić tylko koszt tego ponosi założyciel, chyba że doładuje sobie członek karta zdrapka

Tylko w Apple One jednoosobowym nie masz 200, a tylko 50GB. 200 jest w rodzinnym, za 45 zł