Duże ilości na raz odcinków (w Overcast)

Siema! Jest lipa. Co jakiś czas, średnio raz w tygodniu, wywala mi taki komunikat.


Problem w tym, że od aktualizacji Overcasta mam spam tego powiadomienia i nie jestem w stanie używać aplikacji. Mam odcinki ustawione jako nieodsłuchane. Zastanawiam się, czy coś się dzieje z RSSem czy o co chodzi. Co ciekawe, mam masę podcastów nieprzesłuchanych 10at wstecz, a ten komunikat wywala tylko YesWas. Jakieś pomysły?

1 polubienie

Tu nie chodzi o to czy masz je ustawione jako przeczytane czy nie, tylko że są za kolejkowanie do ściągnięcia.

Ja wiem, i nie mam. Mam ustawione że mają się streamować podczas odtwarzania a Overcast jak Filip z konopii wyskakuje mi że chce je ściągać :dotted_line_face:

Sprawdź tutaj co masz ustawione:

Wszystko ustawione na stream.

A w ustawieniach podcastu?


Mam “Download”, dokładnie tak jak w pozostałych 27 podcastach, które nie zwracają mi tego komunikatu :V

Ale w tych pozostałych 27 tez masz 420 odcinków ustawionych jako nieprzesluchane?

W niektórych ponad 100, w większości ponad 200, w Critical Role 489. Żaden nie zwracał takiego błędu. Ale biorąc pod uwagę że nikt się pod nim nie podpisał poza mną zgaduję, że to coś lokalnie a nie żaden problem z drgawkami RSSa. Z drugiej strony pewnie mało kto ma… no właśnie, błąd wywala 425 odcinków do ściągnięcia podczas gdy ja mam 261 oznaczone jako nieprzesłuchane, reszta świeżo zaznaczona jako przesłuchana zaraz po premierze nowej wersji Overclasta.

Dobra, biorę złotą łopatę żeby nie tworzyć nowego tematu, a być może ten komunikat co to mi się kiedyś pojawiał ma z tym jakiś związek.

Czy tylko u mnie wszystkie odcinki od 26 do 168 są zdublowane? Mam je zaznaczone jako tylko do odsłuchu i każdy występuje podwójnie. Co ciekawe, czasami różnią się długością na przykład o sekundę.

1 polubienie

Mnie wkurzało w Overcast dublowanie powiadomień. Nie raz o jednym odcinku miewałem 3 dziennie (nawet, jak już odsłuchałem).
Przeszedłem na PocketCasts.

1 polubienie