Dragon Ball [cała seria]

Czy są tu jakieś Dragon Ballowe świry?

W dzieciństwie jarałem się Dragon Ballem, ale nigdy nie miałem możliwości oglądać wszystkich odcinków.

Przyszedł taki moment w życiu, że zacząłem oglądać Dragon Ball od samego początku. Obejrzałem pierwszą serię i jestem w 1/3 serii Z.

2 polubienia

Kiedyś to oglądałem i czytałem nałogowo. Wszystko co było. To było jakieś 17 lat temu… Ostatnio jakoś wróciłem. Absolutnie jest to dla mnie w tym momencie nie do skonsumowania. Ja wszystko muszę mieć przyspieszone (podcasty, yt), muzyki słucham tylko wtedy jak coś przy okazji robię, ledwo jestem w stanie usiąść do czytania książek (raczej dzieje się to tylko w podróży) więc jak mam przez 7 odcinków oglądać jak oni się wymieniają wyzwiskami i ustawiają do jednej walki, która potem trwa przez 13 odcinków to mój wewnętrzny Pjoter dostaje szału.
Lubię i mam sentyment. Ale nie mogę tego oglądać bez poczucia, że marnuję czas i mógłbym w tym samym monecie… niewiem… pograć w jakąś głupią gierkę :smiley:
Będzie mały Romiczek to będę z nim oglądał na bank. Ale teraz…

3 polubienia

Uwielbiam :smiley:

Tylko za leniwy jestem żeby wszystko zdobyć i obejrzeć raz jeszcze.

Oczywiście!!! Przecież gram w każda grę! :smiling_face_with_three_hearts: widziałem każdy film. Każda serie. Wszystko!

Osobiście nie znalazłem legit platformy do oglądania DB, ale jest cda. Tam oglądałem kilkanaście odcinków i wkurzało mnie tam przede wszystkim brak synchronizacji, bo oglądam na kompie i telefonie. Ogarnąłem więc skrypt, który pobiera wszystkie odcinki by później je wyrzucić do plexa. Na kompie oglądam przez Plex a na telefonie przez Infuse 6.

1 polubienie

Za dzieciaka jeździłem do szkoły, która była kilka dzielnic dalej i pamiętam, że po wysiadce z autobusu zawsze szybko biegłem do domu aby zdarzyć na najnowszy odcinek na RTL7. Zdecydowanie był to serial dzieciństwa, po zakończeniu którego płakałem myśląc, że już nigdy więcej go nie zobaczę i jest to jego absolutny koniec. Widziałem wtedy DB, DBZ, DB GT, kilka filmów, miałem kilka mang kupionych, do tego jakieś karty, naklejki z lizaków, drzwi do pokoju obklejone naklejkami z jakiś czasopism, do tego sam rysowałem postacie z DB… No i w sumie na tym za dzieciaka u mnie się skończyło. Później już do tego uniwersum nie wracałem, poza chwilą w jakimś demko czy becie gry na Switcha.

Edit:
Ah, no i grało się wtedy ostro z kolegami w Dragon Ball Mugen :slight_smile:

2 polubienia

Mam tak samo i to nawet nie z samym DB, ale ze wszystkim. Czy to serial, film, książka, gra, nigdy nie podchodzę do tego samego po raz drugi, bo szkoda mi czasu na to co już znam, a jest tyle innych rzeczy których jeszcze nie poznałem i cały czas pojawia się coś nowego wartego uwagi.

2 polubienia

Ja tylko mange (za to komplet i w całości) w empiku czytałem, jak jeszcze fotele były. Nie miałem dojścia do anime, więc i walki były o wiele krótsze i bardziej skondensowane… :slight_smile:

1 polubienie

Ok robię odkop, zobaczyłem dzisiaj reklamę Dragon Ball Z Kai: The Final Chapters na polsat games i zachciało mi się coś obejrzeć.
Czy ktoś ma namiary na jakimś vod (tak wiem jest na Amazon Prime ale niedostępne w Polsce :frowning:) lub inne namiary na nie lub inne serie DB? :slight_smile:

1 polubienie

Ok gdyby ktoś szukał to znalazłem coś tutaj

może komuś się przyda :slight_smile:

5 polubień

Potwierdzam to najlepsza wersja w internecie. I mają tak pięknie zrobione napisy. Font i w ogóle