Donald.pl - zmień internet na lepszy

https://twitter.com/pawelorzech/status/1197502894636982272

W skrócie - Donald.pl INWIGILUJE nas na telegramie i na forum, ale chętnie dowiedzą się co sądzicie o serwisie, jak działa i wygląda. Możemy uczynić śmieszkowanie lepszym. Zachęcam do dzielenia się opiniami.

3 polubienia

W Pockecie mi się newsy wykraczają:

Brak tytuly/leada

Ja często w Safari na ajfonie zamiast treści dostaje białą zawartość w miejscu, gdzie powinna być zawartość.

2 polubienia

A u mnie wszystko działa :man_shrugging:t2:

1 polubienie

Nie czytam. Czy to dobra opinia?

Bardzo dobra - jako, że nikt tam się nie podpisuje pod tekstami, to żadnego nie można traktować serio.
A na głupoty szkoda czasu :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Nie miałbym co robić przez większość dnia jakbym poszedł za taką radą :smiley:

2 polubienia

Ja nie wiem co to jest za strona i w ogóle o co w tym chodzi ale layoutem przypominam mi mistrzowie.org, WP czy inne demotywatory. To powoduje, że nie chce mi się w nic klikać. Kolejna zbieranina clickbite`ów i śmieciowych informacji. Szkoda czasu.

p.s. może pierwsze wrażenie jest mylne ale całokształt nie zachęca do sprawdzenia czy jest inaczej.

1 polubienie

Tru. Layout jest bardzo 2003

Odwiedzam tylko jak coś mnie przyciągnie na Polsce w Dużych Dawkach. Ciężko z wiarygodnością kiedy strona wygląda tak mizernie i zdarzało mi się szperać po google żeby zweryfikować niektóre fakty. Myślę że rzeczywiście byłoby lepiej gdyby był podany autor i źródła każdego wpisu.

A to nie jest tak, że to wszystko sam Michał Michalski robi? :thinking:

Nie wiadomo, bo nie ma osoby która by się przyznawała do napisania tam czegokolwiek - wstydzą się czy jak?

1 polubienie

Chciałem sobie dodać Donalda do RSS. Nie da się. W XXI wieku takie rzeczy…

O, właśnie, to! Jezu, zapomniałem o tym. @donald_PL zróbcie RSS.

1 polubienie

Bo RSS to był w wieku 20 a w 21 wszyscy musza mieć swoją aplikacje.

Ale oni nie maja aplikacji (jakby była to bym używał)

Ja bym wolał RSS.

Ja tez. Najbardziej ze wszystkiego, lewacki, otwarty standard.

3 polubienia

W ogóle, to co Was zachęciło do czytania Donalda? Ot z ciekawości pytam. :slight_smile: