Donald.pl - zmień internet na lepszy

W skrócie - Donald.pl INWIGILUJE nas na telegramie i na forum, ale chętnie dowiedzą się co sądzicie o serwisie, jak działa i wygląda. Możemy uczynić śmieszkowanie lepszym. Zachęcam do dzielenia się opiniami.

https://www.donald.pl/

3lajki

W Pockecie mi się newsy wykraczają:

Brak tytuly/leada

Ja często w Safari na ajfonie zamiast treści dostaje białą zawartość w miejscu, gdzie powinna być zawartość.

1lajk

A u mnie wszystko działa :man_shrugging:t2:

1lajk

Nie czytam. Czy to dobra opinia?

Bardzo dobra - jako, że nikt tam się nie podpisuje pod tekstami, to żadnego nie można traktować serio.
A na głupoty szkoda czasu :stuck_out_tongue:

1lajk

Nie miałbym co robić przez większość dnia jakbym poszedł za taką radą :smiley:

2lajki

Ja nie wiem co to jest za strona i w ogóle o co w tym chodzi ale layoutem przypominam mi mistrzowie.org, WP czy inne demotywatory. To powoduje, że nie chce mi się w nic klikać. Kolejna zbieranina clickbite`ów i śmieciowych informacji. Szkoda czasu.

p.s. może pierwsze wrażenie jest mylne ale całokształt nie zachęca do sprawdzenia czy jest inaczej.

1lajk

Tru. Layout jest bardzo 2003

Odwiedzam tylko jak coś mnie przyciągnie na Polsce w Dużych Dawkach. Ciężko z wiarygodnością kiedy strona wygląda tak mizernie i zdarzało mi się szperać po google żeby zweryfikować niektóre fakty. Myślę że rzeczywiście byłoby lepiej gdyby był podany autor i źródła każdego wpisu.

A to nie jest tak, że to wszystko sam Michał Michalski robi? :thinking:

Nie wiadomo, bo nie ma osoby która by się przyznawała do napisania tam czegokolwiek - wstydzą się czy jak?