Do By Friday

Orzech zawsze tak o nich w podcaście opowiadałeś, dobrze by było, gdybys opowiedział tez teraz, bo wiem, ze jest drama, ale nie do końca wiem o co chodzi.

1 polubienie

Oj, to jeszcze nie wiem jaka drama bo jestem do tyłu dwa odcinki, jak przesłucham to powiem

Okeeeeej…

https://twitter.com/atheresastewart/status/1269310742450393089

2 polubienia

O to to właśnie.

No to generalnie:

Wygląda na to, że Max się zawinął z internetu przez to co napisała Anita. No i nie odnosi się publicznie do tego co ludzie mu stawiają.

1 polubienie

Jestem zdziwiony tym mocno, bo zawsze mi się wydawało, że Ci z DBF to taka ultra liberalno-socjalno-odpowiedzialna grupa ludzi, a tu nie dość, ze taka opcja, to jeszcze niepomagająca reakcja, a właściwie jej brak.
A sami CAH zawsze wydawało się ze stali po dobrej stronie barykady, udzielali się tez charytatywnie a tu taki klops.
Jak żyć, jak już nikomu nie można ufać? :worried:

No właśnie sam nie jestem do końca pewien po której stronie barykady mam stać - na szczęście nie muszę wybierać stron. Tymczasem komentarze są takie:

  • z jednej strony oczywiście potwierdzające to co napisała Anita,
  • z drugiej - piszą o dość wątpliwej etyce Anity, która - jeśli posypiesz odpowiednio kasą - nie widzi problemów z niektórymi akcjami

No i tutaj piszą, że skończyło się sypanie kasą od CAH i dlatego Anita reaguje jak reaguje. Z drugiej strony - no jest sporo osób, które z negatywnymi komentarzami na temat Maxa wyskakują na Twitterze pod #CAHisOver.

W DBF został teraz Merlin i Alex, kasa z patreona Maxa leci na jakiś fund walczący z nierównościami rasowymi. No i nie wiem. Ja będę słuchał i płacił nawet jak zostaną we 2, ale z drugiej strony - chciałbym wiedzieć co z Maxem (no i nie ukrywam, że lubiłem go słuchać bardzo i dobrze się przy tej trójce bawiłem).

#EDIT
Tutaj trochę po niej jadą, ale to też interesująca druga strona barykady…

#EDIT2
Z trzeciej strony…
https://twitter.com/andymcmillan/status/1270874486024179712

1 polubienie

Nooom, więc generalnie jest tak, że Max zniknął totalnie. Alex zabiła discord DBF i dalej, razem z Merinem robią DBF. No powiem tak - przesłuchałem przez caly miesiąc te ich odcinki i… nie zrobię unsub, ale własnie anulowałem patrona. No po prostu nie jest to jakoś tak super dobre, że chcę za to płacić. Płaciłem przez ponad 1,5 roku - enough. No i wiem, że może wyjde na buca albo coś, ale Max w tym show był suuuuper dobry i totalnie uwielbiałem go słuchać. Więc bez niego te odcinki są mocno suche.

1 polubienie

To jak z House of Cards bez Spacy’iego. Wiadomo, że ciężko żeby osoba z takimi zarzutami dalej była twarzą show ale z drugiej strony cały projekt może stracić sens bez niej :confused:

2 polubienia

No ja mam właśnie problem Kevina w Margin Call. To jeden z moich ulubionych filmów, do którego wracam kilka razy w roku i zawsze jakoś tak dziwnie. Przestałem go polecać, żeby się nie narażać, ale raz na dwa-trzy miesiące zasuwam wszystkie rolety, kupuje nachosy i przez półtorej godziny udaje, ze problemu nie ma.

1 polubienie

Nie da się ukryć, że Max był chyba najlepszym entertainerem z nich, miał świetne poczucie humoru i najlepsze bity. Nie neguję oczywiście tego, że jest strasznym człowiekiem, że jest chamem i przez niego ludzie mają ogromne problemy psychiczne, bo jest abuserem i nie umie obchodzić się z ludźmi. Ale damn, najlepsze odcinki to nie były te, kiedy Maxa nie było, ale te - kiedy był! Najlepiej się bawiłem przy tych żartach no i…

Więc słuchać za darmo będę, ale patreona już nie będę opłacał. Na discordzie który powstał z community starego discorda DBF ostatnio “spadł z przyczepy” odcinek DBF z Patreona, więc mogę na to liczyć. Tymczasem moje ciężko zarobione pieniądze wrzuće w Moretex, bo jednak Cortex bardziej w życiu się przyda niż DBF.

Tez o tym mysle, ale z kolei denerwuje mnie to, że chcą, żebym osobno płacił za Cortex, Connected i Upgrade. Denerwuje mnie taka chciwość. To nie chodzi o te ekstra dziesiec dolkow, tylko o to, ze przeginają.

Zobacz, ile dostaje wartości za piątaka u Wondery, a to tylko te podcasty, których słucham. Jest wiele więcej. ZA PIĄTAKA.

Wondery to w ogóle mogliby powiedzieć, ze chcą $30 i bym dawał, bo dostaje tonę wartości w zamian. A gdyby jeszcze dorzucili te podcasty od L.A. Times, to i $50 bym dał.

1 polubienie

To prawda. Ja akurat tylko za Cortex bym płacił. Może za MPU jeszcze, ale rozumiem. Kiedyś w końcu dojdę do tego Wondery jeszcze tak btw.

1 polubienie

Ja bym chciał tylko zauważyć, że jest pare takich rzeczy: Survivor, Cortex, Makłowicz, Wataha, To Live and Die in LA, (wkrótce) Hello Internet, które ja Ci polecałem dawno i zajęło Ci miesiące ogarnięcie się a potem się okazało, ze jednak spoko.
Także wiesz, jak mówię, ze warto, to bazując na danych historycznych, jest statystycznie prawdopodobne, że warto.

3 polubienia

No ja mam je nawet w backlogu te podcasty Wondery, ale jakoś jeszcze nie dotarłem do tego, żeby się za nie zabrać

1 polubienie

Nie mogę założyć konta -.-

Po prostu tak zostało i się nie rusza.

Po prostu - nie jest Ci dane wydawać tam pieniędzy i tracić czasu :stuck_out_tongue:

To ściągnij i załóż przez aplikacje z AppStore.
Jak zasubskrybujesz tam, to nawet dostaniesz miesiąc W+ na próbę. Oczywiście na dłuższa metę lepiej płacić normalnie, bo Apple haracz, ale na próbę śmiało możesz.

Nie ma jej w PL AppStore. Oraz przez stronę też dają na próbę miesiąc

To ja nie wiem :confused: