Dlaczego warto kupić Apollo?

Siemano,

Od pewnego czasu dużo mocniej zacząłem używać Reddita. Pojawiło się więc pytanie: co takiego w sobie ma Apollo, że tak dużo osób go zachwala?

Ej nie możesz zainstalować i zobaczyc? Bez przesady to nie majątek. Jak coś to zwrócisz. Trudno powiedzieć. Mnie Apollo średnio pasuje akurat

Please, bez takich odpowiedzi. Tak można z każdym tematem polecieć.

Ej bo czego oczekujesz? Ze będzie Cię ktoś do aplikacji przekonywał? Zainstaluj sobie, wyrób zdanie. To jest tak indywidualna sprawa, jak gacie. Jeden lubi slipy, a inny bokserki.

Tak samo można odpowiadać na 95% pytam tutaj. Na temat Things,Bear, sprzętów et cetera.

Brak reklam, dobry UX. Tip: Jak masz kupowac pro to olej i wez od razu ultimate. Ja sie tak przejechalem.

1 polubienie

Działa dużo szybciej niż normalny reddit. Jest lepiej przemyślany. Wyglada bardziej jak aplikacja na iOS niż reddit (bo ten wyglada jak crossplatformowa). A do tego Developer robi dobre rzeczy i słucha ludzi. Sprawdź. Używaj przez jakiś czas. Warto.

1 polubienie

A czym pro od ultimate się różni? Jest to gdzieś jasno opisane?

Wszystko jest jasno opisane w aplikacji :expressionless:

2 polubienia

Właśnie o to mi chodzi. Czasem wystarczy przeczytać opis, niekoniecznie trzeba zakładać wątek. Kiedyś mówiło się let me google that for you. Teraz w większości wypadków, aby uzyskać odpowiedzi na swoje pytania musisz wejść do AppStore i kliknąć download.
@Autheable przepraszam za czepialstwo, ale cały wątek sprowadza się do tego, aby zainstalować aplikację. W 1 dzień sprawdzisz, a jak Ci nie podejdzie to zrobisz refund. Refund aplikacji u Apple trwa jakieś 15 sekund.

2 polubienia

Fakt, przyznaję jednak rację, bez bicia. Mogę prosić o usunięcie wątku?
My bad - pisałem to w przerwach od praktyk na uczeni i czacha dymiły. Moje faux pas.
Mam nadzieje, że nikt się nie obraził/zniesmaczył, co do mojej osoby.

Btw - Apollo wjechało na stałe. :grin::love_you_gesture:t2:

1 polubienie