Dlaczego Orzech nienawidzi Halo? - Nagrany #38

20 lat Xboxa. 20 lat Halo. Sto lat Microsoft na rynku konsol! Z tej okazji opowiemy o naszych wrażeniach z świeżego Halo Infinite. Szybko przekonacie się, że redaktor Orzech - delikatnie mówiąc - nie jest największym fanem Halo. Odniesiemy się tylko do multiplayerowych doznań i zestawimy mechanikę grania online w najważniejszą serię Xboxa z konkurencyjnymi strzelaninami.

W drugiej części podcastu redaktor Kotarski opowie o swoich wrażeniach z 6-odcinkowego dokumentu “Power On” o historii Xboxa. Choć produkowany z Microsoftem, nie omija kontrowersji. Ba, można powiedzieć, że dla Microsoftu to “trudny dla mnie film”. Całość jest do obejrzenia za darmo - pierwszy odcinek jest tutaj: Power On: The Story of Xbox | Chapter 1: The Renegades - YouTube

Wejdź na Nagrany is creating podcast o grach wideo | Patreon i wspieraj Nagranego. Już od 3$ miesięcznie możesz zostać Mecenasem tego podcastu i otrzymać dostęp do bonusowych treści dla Patronów.

Jeśli podoba Ci się ten podcast, zasubskrybuj go w swojej aplikacji i oceń na 5* w Apple Podcast tutaj: ‎Nagrany Podcast on Apple Podcasts. To naprawdę pomaga.

Zapraszamy do dyskusji o odcinkach na forum. To miejsce w Internecie, gdzie jest jeszcze przestrzeń na ludzką debatę: Nagrany Podcast - YesWas | Forum

Możesz zobaczyć nasze reakcje na żywo. Podcast jest dostępny w formie wideo na YouTube o tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCrIFXQ3Ebwa6rWvE9aGCTNw (daj suba!).

3 polubienia