Disney+ w Polsce

Jasne, że nie ma. Mówie tylko, że płacenie 54 miesięcznie jest droższe niz 13.
Jasne, że można robić sesje oglądania ciągiem, ale na to trzeba mieć czas. Nie chce mi się włączać i wyłączać czegoś co miesiąc i nie mam czasu ani ochoty bingeować. To nie jest HBO GO, gdzie można obejrzeć jeden ciekawy serial i wyłączyć.
Powiem tak. Netflix zdaję sobie sprawę, że jeśli wytną dzielenie abonamentu to nie zyskają 4x tyle klientów tylko stracą i dlatego jeszcze tego nie zrobili.

Każdy ma swoje sumienie i według tego jak chce być traktowany traktuje innych :slight_smile:
Ja wolałem wyłączyć N i nie płacić, a jak będę na urlopie to sobie wezmę miesiąc i obejrzę wiedzmina.
Tak samo nie płacę za HBO - czekam aż będę miał czas na westworld :slight_smile:
I jakoś wolę tak, niż kombinować - abstrachując od legalności takiego rozwiązania, to konto “rodzinne” wskazuje w nazwie w jakim celu było tworzone i robienie ~rodzin~ złożonych z obcych osób jest nawet jeśli legalne to wbrew założeniom serwisów i (moim zdaniem) wbrew zwykłej ludzkiej przyzwoitości.

Do mnie po prostu nie trafia tłumaczenie, że jak 54zł to dla kogoś za dużo to niech kombinuje.
Jak dla kogoś 300.000 za mercedesa to za dużo to znaczy że może go sobie ukraść i to będzie ok? Bo mechanizm jest ten sam.

No właśnie mechanizm nie jest taki sam. To jest bardzo złe myślenie.
Nikt tu nie kradnie nic. Jedynie nadużywa zaufania dostawcy usługi.
Porównanie żeby miało sens musiałbyś napisać, że nie stać nas na mercedesa więc robimy zrzute z kolegami i jeździmy na zmiane lub wynajmujemy auto na spółkę. Nie kradniemy go w salonie.

3 polubienia

Jasne. Tylko, ze wykupiłeś tańsze ubezpieczenie pozwalające tylko użytkownikowi @avatar25 na prowadzenie pojazdu. A Wy sobie pomykacie na zmianę.

no i z tym raczej ludzie tak nie kombinują jak z Netflix. Albo nie jest to tak popularne. Albo moja teoria jest kompletnym inwalidą ;]

https://forum.yeswas.pl/t/rodzina-na-spotify/336
https://forum.yeswas.pl/t/rodzina-apple-music/1439

wiedziałem, że to się tu pojawi :smiley: Ale to ja znamy tylko z tego forum. Netflix znam wśród większości moich znajomych.

Ide spać, bo mnie ta rozmowa wykończyła psychiczne. Zreszta muszę wstać za 4.5h.

Będę teraz bardzo ą ę i Was tu zostawię z cytatem z profesora Bartoszewskiego:
Opłaca się wyrwać staruszce torebkę na ulicy. Ale czy warto?

Do jutra.

2 polubienia

Przykład z mercedesem jest mocno nietrafiony. Musiałbyś wziąć auto demo na jazdę testową i nie wyłączać silnika przez 24h tylko jeździć. Niby nie ma w tym nic łamiącego prawo, ale łamiesz regulamin przeznaczenia pojazdu demo. Plus to jest dość moralnie zjebane bo auto demo nie służy do jazdy na Taxi tylko do przetestowania auta. Normalnemu człowiekowi wystarczy zrobić 100km zeby wiedzieć czy to to czy nie. Nie musi okrążać równika.

Jak widać nie tylko w Polsce są cebularze. Nie dość, że można dzielić się dostępem do Netflixa to jeszcze na tym zarabiać :wink:

Wszędzie są. Tylko odsetek jest różny.

W końcu się doczekaliśmy oficjalnej daty startu w Polsce :slight_smile:

3 polubienia

Wreszcie. Ileż można czekać.

1 polubienie

Dwa lata temu Disney+ i tak nie miał wiele do zaoferowania poza tym, co już wszyscy widzieli. Opłaciłem wersję holenderską, niepotrzebnie na rok z góry, bo i tak tylko raz na kilka miesięcy coś obejrzałem. Ale obecnie oferta jest już dużo ciekawsza i znacznie cześciej będę tam zaglądał.

1 polubienie

Właśnie - jest tam coś ciekawego poza SW/Marvelem?

nooooooo wszystkie filmy z Księżniczkami Disneya :smiley:

3 polubienia

2 polubienia

Moja córka się ucieszy, sam nie raz tłukę z nią różne bajki ale odkąd wystartował Disney+ to z innych platform poznikała znaczna większość ich produkcji.

Dopiero co założyłem nowe konto, bo w Azji jest natywnie wersja Hotstar, więc mam nową watch listę, ale na szybko na nią trafiło to:



Pewnie na dniach się rozrośnie, przy czym wszystkie Mandaloriany, Wandy Vision etc. już widziałem, a nawet tylko dla nich warto mieć Disneya, bo to mocno inny Marvel niż kinowy.

2 polubienia

W sumie to D+ startuje u nas oficjalnie na lato, a jak opadł już pierwszy kurze hype’u to zaczynam się zastanawiać czy naprawdę chce mi się brać usługę na polski start. Nadal brakuje mi większej ilości sensownych seriali oryginalnych, trzepanie w kólko Marvela i Gwiezdnych wojen to trochę mało.