Dark mode na forum

To ja dodam tylko, że fajnie jakby forum ustawiało swój motyw na podstawie motywu safari.

1 polubienie

Wlaśnie to dziś sprawdziliśmy, ale trochę sobie forum z tym nie radzi. Może coś spróbuję jeszcze później.

1 polubienie

Szate forum wyglądało okropnie. Czarne jest przewspaniałe. Gdybym wiedział, ze to sprawka @pawelorzech, to bym darł ryja już dawno, ale myślałem, ze to ograniczenie aplikacji/serwisu.
Dziękować @Voland za czujność obywatelska.

6 polubień

To nie był w żadnym stopniu rasizm. Po prostu używam białego forum i nie zwróciłem uwagi na “czarne”. Ale proszę. Wszystko już naprawione. Świat znowu może denerwować się o szczep… inne rzeczy.

5 polubień

Jasny ma trochę odświeżone kolory.

Czarny ma prawdziwą czerń + mocniejsze kolory (bardziej kontrastowe).

Szary ma mniejszy kontrast i mniej bije po oczach.

Czarny i szary mają białe logo zamiast niebieskiego.

6 polubień

Jeszcze jak się będzie zmieniać na podstawie schematu kolorów przeglądarki/systemu to będzie ZŁOTO.

1 polubienie

Ok, spróbujmy. Powinno działać…

3 polubienia

Tak naprawdę dopiero dzisiaj otworzyłem forum na desktopie z Dark Modem i na dużym ekranie cięzko odróżnić w czcionkach czy dany temat na forum jest “nieprzeczytany” czy “przeczytany”, bo oba oznaczenia są białe, a różnice w grubości cięzko dostrzec.
Może by tematy nieprzeczytane lekko podkolorować? Zażółcić? Ewentualnie przeczytane lekko wyszarzyć?

Super jest AMOLED dark mode. Może by jeszcze dodać czarny splash screen. Mam YWP forum jako apke PWA na Androidzie i jest biały z logo YWP. Nic istotnego, ale jeśli to chwila pracy, to warto myślę.

1 polubienie

Trzeba coś zrobić z tym ciemny, bo na telefonie wszystko bueno, ale na desktopie to jest masakra. Na prawdę nie jestem w stanie czasami zauważyć co jest przeczytane, a co nie.

1 polubienie

Ja się nie zgadzam - mi się bardzo dobrze czyta w trybie ciemnym na komputerze. Proszę tego nie psuć :slight_smile:

2 polubienia

Możesz ustawić na obu urządzeniach inne motywy. Aczkolwiek te kolory w każdym motywie mam do zmiany, ale nie znalazłem na to jeszcze czasu :smiley:

2 polubienia

Ostrożnie z czarnym trybem! Jest cudowny i prosze mi go nie zepsuć! Na komputerze można sobie odpalać szary :wink:

3 polubienia

Właśnie tak robię. Na komputerze szary, ale na OLED’owym ekranie koniecznie czarny :black_heart:

1 polubienie

Na czym stanęła opcja dostosowywania motywu do motywu systemu?

Że nie działa. Nadpisuje ustawienia użytkownika i psuje wszystko niestety. Moze ktoś zrobi lepszy plugin w przyszłości

1 polubienie

nie wiem czemu ale znowu mi sie zresetowal motyw na biały
a jak zmieniam w opcjach na czarny to na moment jest czarny a potem znowu zmienia na bialy
oczy mi wypala :frowning:

Musisz wyłączyć automatyczne przełączanie, to jest w ustawieniach. W interfejsie, na samym dole: Disable automatic Dark Mode theme switching

1 polubienie