Czy The Office US to najlepszy polski serial?

Na której platformie można to obejrzeć? Bo jak mówił Papież Polak - nie dali mi nigdy, a jestem zbyt leniwy na szukanie torrentów.

The Office jest np. w USA Netflix. W PL można chyba na Amazon Prime Video obejrzeć.

1 polubienie

Mogę podać stronkę gdzie można oglądać The Office, ale nie wiem czy DYREKTOR pozwoli.

1 polubienie

Takie rzeczy to na DM!

Po zobaczeniu tego tematu muszę tu wrzucić jedną z moich ukochanych scen <3

1 polubienie

Przy okazji Office Ladies to jadę Office od początku. Jezu, jakie to jest dobre. Mimo upływu lat, zawsze czuję taki ogromny cringe jak oglądam i nie mogę przestać :smiley:

2 polubienia

Tak. Ale najgorsze jest to, że chciałbym to po prostu zbinge’ować, ale wtedy nie będę miał na bieżąco w stosunku do podcastu i znowu szczegóły poumykają.
I tak źle, i tak niedobrze :smiley:

1 polubienie

Trzeba nie mieć czasu, jak ja, wtedy 1 odcinek to max na co Cię stać w tygodniu :smiley:

2 polubienia

Taa, ale już kilkanaście sezonów Survivora to się samo ogląda :wink:
Wiem, że z przewijaniem, but still.

1 polubienie

The series aged pretty well.

Nie.

(Odpowiadam na pytanie z tytułu.)

2 polubienia

—wideo usunięte bo robiło problemy z forum --Paweł

Proszę to potraktować jako moją odpowiedź w temacie :wink:

Jak tak w ogóle można

2 polubienia

Będę oglądał ten serial przez najbliższe kilka lat bo po każdym odcinku słucham 3 podcastów :slight_smile: jestem dopiero po pilocie.

2 polubienia

Office Ladies, Somehow I Manage - to dwa. Co jeszcze?

An American Workspace.

BTW przypomniało mi się jeszcze o „That’s what she said”

Jeszcze jest „The Office Podcast”. Przetestuję

Jestem dopiero na 3 sezonie ale TAK, JEST NAJPIĘKNIEJSZY <3

3 polubienia

https://www.webtoons.com/en/comedy/safely-endangered/ep-434-slide/viewer?title_no=352&episode_no=434

Jezu, to o mnie. Chociaż przy aktualnym stanie projektów w życiu, jedyne na co mam czas, to jeden odcinek office w tygodniu (tak, żeby wyrobić się przed Office Ladies).

1 polubienie