Cyberpunk 2077

A ja nawiążę do grania we wszystko poza Fifą i platformówkami na padzie. A nie… jeszcze grałem trochę w Death Stranding i też mi nieźle szło. Reszta to kaplica. CP na padzie mnie zabił i umarłem.
Nie da się! Jasna cholera… tak podziwiam graczy grających we wszystko na padach. Wiem, ze to kwestia przyzwyczajenia a te cholernie trudno zmienić w moim przypadku.

o właśnie mam podobnie z ta gra - gram już dłuższy czas, niby fajnie, okolica piękna, jakaś akcja się toczy…A ja cały czas mam wrażenie, ze nie wiem dokładnie o co chodzi. Oczywiście była ekspozycja postaci, były nawet samouczki, ale z jakiegoś powodu cały czas czuje jakby to się jeszcze nie rozkręciło, nie zaczęło.

3 polubienia

ja też mam wrażenie, że dużo lepiej rozumiem tą grę za drugim podejściem, po tym jak przeszedłem już całość wątku fabularnego. Nagle odkrywam “aaaaa to o to tu chodziło” “ooo faktycznie ten typ to gruba ryba i rozumiem, czemu wszyscy się go tak boją” itd.
Za pierwszym razem też nie rozumiałem całej złożoności świata. Po prostu robiłem “kropki na mapie” i lvlowałem. Może trochę wczuwałem się w sytuacje z Panam i Vi vs JS. Reszta to było niezrozumiałe tło.

1 polubienie

Tanio w X-Kom

1 polubienie

Trzeba jakiś kod wpisać? Bo u mnie jest 149 :slight_smile:

aby skorzystać z promocji w trakcie składania zamówienia należy użyć kodu: prezent

E lipa, to nie na xboxa :slight_smile:

1.22

1 polubienie
  • GPU and ESRAM optimizations and improvements on Xbox One.

Mają na myśli starego XO?
Bo poza tym widziałem poprawki dla PS5, czyli jak rozumiem PS4 porzucamy, jako beznadziejną platformę i skupiamy się na PS5 i dwóch generacjach XBoxa?

2 polubienia

Takie z innej beczki trochę:

1 polubienie
5 polubień

Trzeba się spieszyć z oglądaniem, bo pt1 już znikło, linki nieaktywne, ale wszystkie pozostałe (z topowego komentarza) póki co działają

2 polubienia

Czyli mogło być jeszcze gorzej i powinniśmy się cieszyć :smiley:

1 polubienie

O… CP2077 wrócił do PS Store.
Chociaż… tylko według mediów bo w samym sklepie nie widzę.

Ma wrócić. 21go (?)

1 polubienie

1.23 wjechał

2 polubienia

Nadal czekam na update do XSX i wtedy dopiero zagram, bo teraz chyba już mi się nie chce

3 polubienia

Ciekawe czy się doczekamy….

…przed 2077?