Co używać do UX design?

Chyba stanie na 16" i7, 512, 32GB. Grafika chyba 5500 ale jeszcze nie wiem, nie do końca ja będę to kupował tylko firma, więc zobaczymy. To będzie moja jedyna maszyna mimo wszystko, więc może ją dopchną odrobinę :slight_smile:

To wtedy pozbywasz się kompa z Win? Na czym będzie ciupane?XD

Tibia na tym pójdzie?

3 polubienia

Będziesz zadowolony na pewno. Jeśli to będzie sprzęt kupowany przez firmę to tym bardziej nie powinieneś narzekać. Za 2 max 3 lata na pewno zmienią Ci kompa, o ile będziesz chciał tam jeszcze pracować.

2 polubienia

5300*

Cała reszta się zgadza

1 polubienie

Ale cud maszyna będzie :heart_eyes:

Używam 15ki 2018 z i9 32GB i potrafię ją zamulić :wink: a najgorzej jak wentylator się rozkręca. Nad tym chłodzeniem to jednak mogliby się bardziej skupić.

Po prostu potrzebujesz stacji roboczej a nie laptopa.

dzięki laptopowi jestem mobilny więc nie, stacja robocza nie rozwiąże mojego problemu. Ale 64GB RAM być może kiedyś :wink: Zresztą przymulenie jest chwilowe, gdy IntelliJ zaczyna indeksować a ja w tym czasie restartuje kilkanaście serwisów. Laptop spoko daje rade, tylko czasami ciepło mi w kolana :wink:

Pozdrawiam z vima ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak, w javie też się da na nim, całkiem wygodnie

nienienienie
jak lubię konsolę, tak vi-podobnych wynalazków organicznie nie trawię.

No mam, jest w sumie fajnie. Klawiatura bdb taka jak magic keyboard 2. Jedyny minus to ten touchbar jest mocno nieużyteczny, ale może jeszcze coś mi się zmieni.

5 polubień

Zawsze się zastanawiałem po co ludzie serial number zamazują?

Nie wiem, tradycja w sumie jakaś

Gorący towar?:fire::joy: