Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Taki styl życia jest mi obcy :wink:

1 polubienie

mam lapka surface pro i stacjonarkę z windowsami, wszystkie telco ciągnę i tak z telefonu i słuchawek (airpodsow pro) jak mam coś pokazywać albo ktoś coś pokazuje to odpalam albo lapka albo siadam przy stacjonarce i dołączam drugi sprzęt (wyciszony) do sesji. działa to idealnie a mogę przynajmniej łazić po kwadracie w trakcie spotkania. tak jak dzisiaj siedziałem na spotkaniu 2x po 2h żeby opowiadać klientowi jacy jesteśmy zajebiści i mogłem spokojnie pójść na fajkę na balkon w przerwach i być cały czas online:) udało mi sie pożenić te dwa światy aplikacjami i jest mi wygodnie:)
jak idę biegać biorę słuchawki i watcha i jest fajno:)

2 polubienia

Ludzie tutaj to jednak samo zuuooo, człowiek myśli co by się lekko od Apple oderwać, a tu j*b z tyłu głowy… :rofl::rofl::rofl::rofl:

nie ma szans! to forum dyskusyjne sadowników, możemy otwierać agrounię i maszerować na sejm

2 polubienia

Nie No ja mam AirPods 1 x2, AirPods 2, Powerbeats pro wiec wiem co to chip Apple. Ale doszły teraz AirPods Pro

1 polubienie

Powrót do iPada (moim ostatnim był Air 1st Gen)
:blush:

12 polubień

Mam i ja :slight_smile:

7 polubień

No ja totalnie ich nie potrzebuję bo słuchawek Ci u mnie dostatek ale… jakoś tak mnie kuszą właśnie…
Daj proszę znać jak się sprawują pod czapką zimową (w sensie wygody). Moje obecne wirelessy (Bose sound sport wireless) trochę się nie nadają pod czapkę właśnie.

1 polubienie

Nie są duże, więc całkiem spoko, chyba, że masz ciasną czapkę :joy: Jedynie co mnie wkurza, to ładowarka USB-C → USB-C. Nie mam innego kabla USB-C, odkąd sprzedałem Samsunga. Do tego nie mam też żadnego gniazda tego typu.

2 polubienia

Polecam kable z Baseusa :smiley: Mam ich pół tony i są super.

1 polubienie

Ladowarki tez maja dobre ?

Nawet bardzo. Baseus GaN 65W (daję link do sklepu w PL, ale kupowałem za połowę tej ceny na Ali) używam do zasilania stacji dokującej i laptopa; jest super.

Ostatnio dokupiłem Baseus 60W (kupowałem na Allegro bo cena taka sama jak na Ali albo i niższa) i też jest super.

A kabli serio mam z piętnaście. Wszystkie kupuję w tym materiałowym oplocie i są ekstra.

5 polubień

Nie mogę znaleźć sensownej ładowarki Baseusa z wtyczką UK…

Sensownej i wtyczka uk w jednym zdaniu? Odważnie :joy:

7 polubień

Ja czekam na swojego Air 256 Wifi w celula promocji Back to School w Cortlandzie i chyba sobie poczekam… Na stronie samego Apple 24.11-1.12 dostawa.

Do tego czasu akurat etui i rysik z Baseusa przyjdą z Ali xD

Próbowałeś tu? https://www.baseusofficial.co.uk/product-category/charging/wall-chargers/

1 polubienie

Dzięki! Zapomniałem dodać, że szukałem tylko na Ali :wink:

1 polubienie

Przesiadłem się z iPada pro 10,5 z klawiaturą Smart Keyboard, tu wszystko jest piękniejsze i dużo wygodniej i milej obsługiwane :grinning:

8 polubień

Też mam takie - używam z makiem i tabletem i telefonem, ale za Chiny Ludowe nie wiem jak się wygodnie przełączać - czasem działa od ręki, a czasem muszę klikać tego przyciska i po kilka razy. USB-c do nowego maka ideale bo krótkie i słuchawki se leżą - ale nie mam osobnej ładowarki więc jak gdzieś pojadę bez kompa będę mieć zagwostkę…

Żaden problem - kupujesz nintendo Switch i masz ładowarkę USB-C :heart_eyes:

4 polubienia