Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

W kazdym kraju oprocz Polski waze jest niezawodny. szczegolnie dobrze sobie radzi na terenie UK. Ale rowniez mialem bardzo dobre rezultaty w innych krajach. Francja, Holandia, Niemcy. Jak wjezdzam do Polski to sie czuje jak na pustyni :smiley: Probowalem Yanosika kilka lat temu, ale nie wyrobilem niestety. Do najbardziej przejzystych i intuicyjnych aplikacji to on nie nalezy

Ale powiadomienia są ok. Dlatego właśnie chodzi w tle jako wiszący przycisk a nawigacja to Waze albo Google maps

No i w końcu z Holandii dotarło moje zamówienie. Zaraz będę się bawił w rozstawianie po domu.

EDIT: Wszystko już porozkładane po domu i działa. Jestem pod wrażeniem jak łatwe w konfiguracji to było. Tzn w zasadzie prawie plug&play.

7 polubień

Ile Cię wyniósł taki zestaw? Mógłbym poprosić o podlinkowanie?

Był w promocji za tysiaka i było o tym dużo gadane na forum. Normalnie ok 2.5k.

Chyba w dziale giełda znajdziesz ofertę, ale już jest nieaktualna.

2 polubienia

Ale to ładnie wygląda. Szkoda, że moich paręnaście kwadratów tego nie potrzebuje, bo bym kupował jak szalony.

1 polubienie

Szkoda? :smiley:
Czego tu ma być szkoda. Wiele bym dał, żeby jednym routerem pokryć wszystko.

Lubię kupować pierdoły. #OrzechNajlepszyWFinanse

9 polubień

Dyrektor finansowy wyjechał i patrzcie go, jak się rozszalał. Pani Orzechowa wróci i się skończy rumakowanie.

7 polubień

Ale przez tych ostatnich parę dni byłem królem tego podwórka, jutro wracam na swoje miejsce.

9 polubień

Właśnie podłączyłem nowego Philips Hue Bridge. Póki co w zestawie mam trzy białe żarówki. Kwestią czasu jest kupiono kolorowych :wink:

6 polubień

Wpadłeś jak śliwka w kompot, to uzależnia i to bardzo.

1 polubienie

Prosto od Panów Chińczyków. Zamówiony dla babci xD (głównie do mierzenia pulsu, pewnie się ostro zdziwi jak zacznie wibrować podczas przychodzącego połączenia)

4 polubienia


Mam i (w koncu) ja. Zamówiłem pre-order, a dotarł dopiero dzisiaj. Zobaczymy co ciekawego może mi zaoferować.

2 polubienia


Ja sobie sprawiłem używanego iPada pro 11 z klawiaturką i etui.
Jak pokochałem ten sprzęt ze notebook nie używam od zakupu, tak strasznie irytuje brak 1/4 aplikacji na iPada.
I to nie jakieś małe firmy ale np: instagram, Revolut, paypal.
Inne jak mBank działają tylko w pionie.
Trochę to ssie.

4 polubienia

A to moje zabaweczki z marca :slight_smile:

3 polubienia

No to i ja się pochwalę: Wahoo Elemnt Bolt :slight_smile:

4 polubienia

Bardzo ładne. Interesowałem się licznikami swego czasu i moim zdaniem to Wahoo miażdży Garmina i wszystko inne designem, a funkcji wcale mniej nie ma.
Będę jesienią wymieniał rower, jak ceny trochę spadną, bo na razie to kosmos i na pewno Wahoo sobie sprawie.

Prawda, wygląda świetnie, działa też (o ile mogę tak powiedziec po kilku jazdach). Funkcji i tak zbyt wiele dla mnie, bo pomiaru mocy czy treningów nie robię, a tylko podstawowe czujniki. Świetnie prowadzi po trasie, miałem wcześniej Lezyne, nie najgorsze, ale jednak z tym się lepiej bawię.

1 polubienie

Czekam na jakaś recenzję/pierwsze wrażenia od ciebie, bo będę musiał kupić MiBanda 4😅

2 polubienia