Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Kiedy zmieniasz częstotliwości? W locie czy na ziemi? Trochę się obawiam zmieniać cokolwiek, jak dron lata.

Tylko i wyłącznie na ziemi, nawet jak byś chciał to nie dasz rady zrobić tego w locie bo zmiana restartuje wifi w kontrolerze i dronie :wink:

Ok, dzięki za podpowiedź. Ostatnio miałem tak, że część pasm była normalnie dostępna w miejscu gdzie stałem, poszedłem z jakieś 10 kroków i pasma były zajęte dokładnie na opak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tango & Cash

10 polubień

Myślałem, że tylko moja rodzina jest tak dziwna, by nazywać odkurzacze. Mój nazywa się Pracujący Józef.

8 polubień

Mój Roborock nazywa się Kura. Bo jak byłem mały to moja mama mówiła mi “nie krusz, nie mamy kury, która by to posprzątała”. A teraz w praktyce… :smiley:

14 polubień

Pozdrawiam serdecznie

8 polubień

Nasz nazywa sie Guno, głównie dlatego, że robi mlem.

3 polubienia

jak się sprawuje ten klocek do mycia?

nie wiem czemu, ale mnie centralnie rozwaliłeś na łopatki tym “Pszemkiem”. Who the fuck is Pszemek :smiley: czemu taka ksywa?

2 polubienia

Obraz

7 polubień

Pszemek to taki polski Phteven?

1 polubienie

Pszemek mnie rozjebał. Nic lepszego się już dziś nie stanie. Idę spać. Dobranoc.

4 polubienia

Musicie mi ciągle wbijać? :disappointed_relieved:

3 polubienia

Na razie umył raz. 54m2 zajęły mu 1h40min (odkurzaczowi 40min). No umył, ja tego teraz nie muszę robić. Więc się sprawdza xD Powiem coś więcej za miesiąc pewnie

Że też nikt z telegramowiczów jeszcze się nie chwalił. Ikea FREKVENS, głośnik BT z możliwością dokupienia akumulatorków i zrobienia z niego urządzenia przenośnego. Składa się z dwóch oddzielnych jednostek (zwykły głośnik + subwoofer) Na bank nie wart swojej pierwotnej ceny ale w promocji ciężko było znaleźć coś lepszego.

2 polubienia

Opowiesz coś więcej? Działa też jako stacjonarny na kablu czy tylko BT? Ogólnie jak z basami, jak z wysokimi tonami ma? :slight_smile: Gdzie dorwałeś? Widzę, że na IKEA jest za 99zł :open_mouth:

Jest wejście liniowe. Niby jest też wyjście ale nie można łączyć większej ilości głośników żeby zrobić coś więcej niż mono. Jak dla mnie brzmi solidnie. Bass na szczęście można szybko pokrętłem obniżyć. Sprawdzałem na mojej playliście do testowania audio (Spotify) i żadnych trzasków i problemów nie było. Generalnie głośnik obsługuje 8 urządzeń BT i na tym jego ficzery się kończą. Ot prosta konstrukcja spełniająca swoją rolę. U mnie zamiennie stoi albo w salonie albo w kuchni.

2 polubienia

:heart_eyes: gdybym miala, pewnie zaczelabym gotowac zamiast żreć na mieście :smiley:

Daj znać jak się sprawuje :stuck_out_tongue: Może czas się zdecydować XD

Gdzie dorwałeś? Widzę, że produkt nie jest dostępny online tylko stacjonarnie :frowning: